روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اسپیکر سونی XB501G گرمابخش جشن‌ها و مونس تنهایی‌تان خواهد بود! از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اسپیکر سونی XB501G گرمابخش جشن‌ها و مونس تنهایی‌تان خواهد بود!

اسپیکر سونی XB501G یکی از محصولات تازه معرفی شده ی کمپانی ژاپنی در نمایشگاه ایفا 2018 است. این اسپیکر کوچک نه تنها می تواند به خوبی از پس گرم کردن مجالس جشن بر بیاید، بلکه به عنوان یک دستیار مجازی هوشمند نیز کاربرد دارد. برای تدارک جشن های خانوادگی، اسپیکرهای «اکسترا بیس» سونی با ابعاد بزرگ خود و ...

نوشته اسپیکر سونی XB501G گرمابخش جشن ها و مونس تنهایی تان خواهد بود! اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

اسپیکر سونی XB501G یکی از محصولات تازه معرفی شده ی کمپانی ژاپنی در نمایشگاه ایفا 2018 است. این اسپیکر کوچک نه تنها می تواند به خوبی از پس گرم کردن مجالس جشن بر بیاید، بلکه به عنوان یک دستیار مجازی هوشمند نیز کاربرد دارد.برای تدارک جشن های خانوادگی، اسپیکرهای «اکسترا بیس» سونی با ابعاد بزرگ خود و برخورداری از چراغ های LED فراوان و چشمک زن، انتخاب شایسته ای هستند. اما هم اکنون نمایشگاه IFA 2018 برلین میزبان اسپیکر سونی XB501G است. این محصول جدید پکیج کاملی از موارد ذکر شده را ارائه می دهد، ولی سایز بسیار کوچکی دارد و بزرگتر از یک توپ فوتبال نیست؛ بنابراین می توانید به راحتی آن را حمل کرده و در هر جا که بخواهید جشن و پایکوبی به راه بیاندازید.قابلیت های اسپیکر سونی XB501G اما به اینجا ختم نمی شود و با توجه به بهره مندی آن از گوگل اسیستنت، می تواند به عنوان یک دستیار مجازی هوشمند جای گوگل هوم (Google Home) را هم بگیرد. امکان همگام سازی با یک جفت پخش کننده ی استریو نیز، دیگر ویژگی قابل توجه این اسپیکر محسوب می شود.همچنین بخوانید:اسپیکر بنگ اند اولافسن اج با ظاهری خاص معرفی شدبا توجه به برخورداری از استاندارد IP65، محصول تازه ی سونی نسبت به گرد و غبار و قطرات آب مقاوم است. از سایر موارد قابل ذکر در مورد این اسپیکر بی سیم باید به وجود دستگیره ای روی آن برای حمل آسان، عمر 16 ساعته باتری و مجهز بودن به درگاه USB تایپ C اشاره کرد. قیمت اسپیکر سونی XB501G که از ماه اکتبر روانه بازار خواهد شد، 300 دلار عنوان شده است. مطالب مربوط به نمایشگاه IFA 2018 را از اینجا دنبال کنیدمنبع :theverge

برچسب ها:

مطلب با عنوان اسپیکر سونی XB501G گرمابخش جشن‌ها و مونس تنهایی‌تان خواهد بود! از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اسپیکر سونی XB501G گرمابخش جشن‌ها و مونس تنهایی‌تان خواهد بود! از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون