روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان همه چیز در مورد قلم اس پن گلکسی نوت ۹ سامسونگ (اینفوگرافی) از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

همه چیز در مورد قلم اس پن گلکسی نوت ۹ سامسونگ (اینفوگرافی)

قلم اس پن گلکسی نوت ۹ سامسونگ (Samsung Galaxy Note 9) تغییرات بزرگی را دریافت کرده است. این قلم هوشمند حالا یک دیوایس بلوتوثی مستقل است. در ادامه با هرآنچه لازم است از این دیوایس بدانید آشنا شوید. قلم اس پن گلکسی نوت ۹ سامسونگ بزرگ ترین تغییر را در بین قلم های این خانواده دریافت کرده است. این ...

نوشته همه چیز در مورد قلم اس پن گلکسی نوت ۹ سامسونگ (اینفوگرافی) اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

قلم اس پن گلکسی نوت ۹ سامسونگ (Samsung Galaxy Note 9) تغییرات بزرگی را دریافت کرده است. این قلم هوشمند حالا یک دیوایس بلوتوثی مستقل است. در ادامه با هرآنچه لازم است از این دیوایس بدانید آشنا شوید.قلم اس پن گلکسی نوت ۹ سامسونگ بزرگ ترین تغییر را در بین قلم های این خانواده دریافت کرده است. این برای نخستین بار است که قلم سامسونگ از بلوتوث پشتیبانی می کند. این پشتیبانی به S Pen اجازه می دهد تا طیف وسیعی از قابلیت ها را که پیشتر امکان دسترسی به آن ها را نداشت، در اختیار کاربران قرار دهد.برخی از شما قطعا کنجکاو هستید تا بیشتر با قلم اس پن گلکسی نوت ۹ آشنا شوید. این قلم حالا تمامی قابلیت هایی که طرفداران قلم های هوشمند انتظار دارد را در بر می گیرد. همچنین قابلیت هایی که پیشتر وجود داشت شامل یادداشت برداری بر روی صفحه خاموش و منوی Air Command نیز در این قلم جدید وجود دارد. حتی زمانی که اس پن شارژ نداشته باشد هم می تواند این عملیات را انجام دهد.قلم اس پن گلکسی نوت ۹ از یک ماژول بلوتوث کم مصرف و آنتن برخوردار است که اجازه می دهد آن از فاصله ی 10 متری به عنوان یک کنترل از راه دور عمل کند. آن می تواند به عنوان یک دکمه ی شاتر برای دوربین، یک کنترلر برای اسلایدها در طول یک ارائه یا پخش و قطع از راه دور ویدیو مورد استفاده قرار گیرد.یک باتری داخلی با ظرفیتی مناسب در داخل این قلم قرار گرفته است که می تواند در عرض 40 ثانیه به شارژ کامل برسد. با هر بار شارژ کامل شما می توانید 30 دقیقه از قابلیت های هوشمندانه ی این قلم استفاده کنید. هر زمانی هم که قلم را در داخل نوت 9 قرار دهید نیز خود به صورت خودکار شارژ خواهد شد. پس هیچگاه نباید نگران عدم استفاده از آن باشید.در اینفوگرافی بالا، می توانید هرآنچه در داخل قلم اس پن گلکسی نوت ۹ را مشاهده کنید. لازم به ذکر است که این قلم هوشمند هم اکنون به عنوان یک دیوایس بلوتوثی مستقل عمل می کند.منبع :sammobile

مطلب با عنوان همه چیز در مورد قلم اس پن گلکسی نوت ۹ سامسونگ (اینفوگرافی) از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان همه چیز در مورد قلم اس پن گلکسی نوت ۹ سامسونگ (اینفوگرافی) از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون