روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان گلکسی نوت 9 اولین گوشی ترابایتی بازار خواهد بود از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

گلکسی نوت 9 اولین گوشی ترابایتی بازار خواهد بود

حافظه بالا و ترابایتی، یکی از ویژگی های جذاب گوشی سامسونگ گلکسی نوت 9 (Samsung Galaxy Note 9) به شمار می رود که این گوشی را به نخستین موبایل با حافظه تراباتی در جهان مبدل ساخته است. شرکت سامسونگ در رویداد معرفی گلکسی نوت 9 ، علاوه بر رونمایی از پرچمدار جدید سری نوت، نسخه 512 گیگابایتی ...

نوشته گلکسی نوت 9 اولین گوشی ترابایتی بازار خواهد بود اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

حافظه بالا و ترابایتی، یکی از ویژگی های جذاب گوشی سامسونگ گلکسی نوت 9 (Samsung Galaxy Note 9) به شمار می رود که این گوشی را به نخستین موبایل با حافظه تراباتی در جهان مبدل ساخته است.شرکت سامسونگ در رویداد معرفی گلکسی نوت 9 ، علاوه بر رونمایی از پرچمدار جدید سری نوت، نسخه 512 گیگابایتی آن با 8 گیگابایت حافظه رم را رسما تایید کرد. بدین ترتیب اگر از یک کارت حافظه 512 گیگابایتی برای این مدل از گوشی گلکسی Note 9 سامسونگ استفاده کنید، گجت شما حافظه داخلی یک ترابایتی خواهد داشت. البته باید بگوییم که این کارت حافظه قدرتمند و جدید هنوز وارد بازار نشده است اما به نظر می رسد به زودی شاهد عرضه گسترده آن در بازار باشیم.گوشی Mate RS نیز در گذشته با حافظه داخلی 512 گیگابایتی و پشتیبانی از کارت حافظه جانبی معرفی شده بود. اما پشتیبانی درگاه میکرو اس دی این محصول تنها تا 256 گیگابایت است. همانطور که می دانید اکثر لپ تاپ های بازار با چنین میزان حافظه ذخیره سازی عرضه می شوند و حالا ارائه چنین فضایی در گوشی های هوشمند یک ایده جذاب و رویایی به حساب می آید.علاوه بر این، قیمت گلکسی نوت 9 در نسخه 512 گیگابایتی تفاوت زیادی با مدل پایه و 128 گیگابایتی آن ندارد. همچنین برخلاف برخی گزارش های قدیمی، نسخه 512 از Note 9 سامسونگ آنچنان انحصاری و محدود نیست و اکثر کاربران می توانند آن را تهیه کنند.منبعphonearena

مطلب با عنوان گلکسی نوت 9 اولین گوشی ترابایتی بازار خواهد بود از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان گلکسی نوت 9 اولین گوشی ترابایتی بازار خواهد بود از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون