روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان حالت دسکتاپ سامسونگ گلکسی نوت 9 نیازی به دکس داک ندارد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

حالت دسکتاپ سامسونگ گلکسی نوت 9 نیازی به دکس داک ندارد

از حالت دسکتاپ سامسونگ گلکسی نوت 9 (Samsung Galaxy Note 9) می توان بدون استفاده از دکس داک بهره برد. این در حالی است که پیشتر به منظور اتصال پرچمداران سامسونگ به نمایشگرهای بزرگتر می بایست با پرداخت هزینه، یک داک جداگانه خریداره کرده و آن را همه جا همراه خود می بردیم. سامسونگ همراه با معرفی گلکسی ...

نوشته حالت دسکتاپ سامسونگ گلکسی نوت 9 نیازی به دکس داک ندارد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

از حالت دسکتاپ سامسونگ گلکسی نوت 9 (Samsung Galaxy Note 9) می توان بدون استفاده از دکس داک بهره برد. این در حالی است که پیشتر به منظور اتصال پرچمداران سامسونگ به نمایشگرهای بزرگتر می بایست با پرداخت هزینه، یک داک جداگانه خریداره کرده و آن را همه جا همراه خود می بردیم.سامسونگ همراه با معرفی گلکسی اس 8 تلاش کرد گوشی های پرچمدارش را تبدیل به سیستم های دسکتاپ قابل حمل کند، به همین دلیل به کاربران اجازه داد از طریق دکس داک، گوشی را به نمایشگرهای بزرگتر متصل کنند. خوشبختانه حالت دسکتاپ سامسونگ گلکسی نوت 9 دیگر نیازی به این داک ندارد.مزیت این حالت، نمایش رابط کاربری به شیوه ای بهینه برای صفحه نمایش های بزرگتر بود، اما مشکل اینجاست که کاربر برای در اختیار داشتن حالت دسکتاپ همواره می بایست داک مخصوصی را همراهش حمل می کرد. در سامسونگ گلکسی نوت 9 این مشکل برطرف شده است، به طوری که فقط نیاز دارید یک کابل اچ دی ام آی همراه داشته باشید. کافی است یک مبدل یو اس بی C به اچ دی ام آی خریده و گوشی را بدون نیاز به داک، به صورت مستقیم به نمایشگرهای جانبی متصل کنید.تفاوت اصلی حالت دسکتاپ سامسونگ گلکسی نوت 9 با حالت مشابه داخل پرچمداران اخیر شرکت، امکان استفاده از آن به عنوان نمایشگر ثانویه است. به عبارت دیگر، اکنون بعد از اتصال دستگاه به نمایشگر جانبی، امکان استفاده از گوشی به صورت عادی همچنان وجود دارد. کاربر قادر خواهد بود از طریق باز کردن یک اپلیکیشن، صفحه نمایشی 6.4 اینچی گوشی را تبدیل به یک ترک پد کند. در صورت نیاز به اتصال کیبورد و یا ماوس جانبی، می توان آن ها را از طریق بلوتوث به گوشی وصل کرد. امکان اتصال هر دوی آن ها به صورت همزمان وجود دارد!همچنین بخوانید:زمان عرضه و قیمت سامسونگ گلکسی نوت 9حالت دسکتاپ جدید با تبلت گلکسی تب اس 4 نیز کار می کند، به همین دلیل با خرید این تبلت نیز خواهید توانست از مزیت های نسخه جدید DeX استفاده کنید.منبع :engadget

مطلب با عنوان حالت دسکتاپ سامسونگ گلکسی نوت 9 نیازی به دکس داک ندارد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان حالت دسکتاپ سامسونگ گلکسی نوت 9 نیازی به دکس داک ندارد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون