روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان شارژ همزمان گلکسی نوت 9 و گلکسی واچ با شارژر بی سیم Dou سامسونگ از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

شارژ همزمان گلکسی نوت 9 و گلکسی واچ با شارژر بی سیم Dou سامسونگ

شارژر بی سیم Dou سامسونگ (Wireless Charger Duo) به عنوان گجتی با توانایی تغذیه ی همزمان دو دستگاه؛ اعم از گوشی هوشمند، ساعت هوشمند یا سایر دستگاه هایی از این دست، معرفی شد. در حالی که روز به روز بر شمار دستگاه های سازگار با فناوری شارژ وایرلس افزوده می شود، کمپانی کره ای زودتر از رقیب دیرینه دست به ...

نوشته شارژ همزمان گلکسی نوت 9 و گلکسی واچ با شارژر بی سیم Dou سامسونگ اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

شارژر بی سیم Dou سامسونگ (Wireless Charger Duo) به عنوان گجتی با توانایی تغذیه ی همزمان دو دستگاه؛ اعم از گوشی هوشمند، ساعت هوشمند یا سایر دستگاه هایی از این دست، معرفی شد.در حالی که روز به روز بر شمار دستگاه های سازگار با فناوری شارژ وایرلس افزوده می شود، کمپانی کره ای زودتر از رقیب دیرینه دست به کار شد و علاوه بر فبلت گلکسی نوت 9 و ساعت هوشمند گلکسی واچ، شارژر بی سیم Dou سامسونگ را نیز برای پاسخگویی به نیاز کاربرانش رونمایی کرد.این در حالی است که کاربران گوشی های آیفون از مدت ها پیش در انتظار عرضه ی شارژر وایرلس AirPower به سر می برند و هنوز هم باید با شارژرهای بیسیم متفرقه که کمپانی های نظیر Logitech ارائه داده اند، سر کنند.شارژر بی سیم Dou سامسونگ داری یک پد مدور است که همانند جَک عمل می کند تا بتوانید هنگام شارژ گوشی هوشمند خود، آن را در حالت ایستاده قرار دهید. یک پد مسطح نیز برای قرار دادن ساعت هوشمند، گوشی دوم یا هر دستگاه دیگری که با استاندارد شارژ Qi سازگاری داشته باشد، روی آن وجود دارد. البته علی رغم ظاهر متفاوت این دو پد مدور و مسطح، هر دوی آن ها دارای توان خروجی 15 وات هستند.همچنین بخوانید:زمان عرضه و قیمت سامسونگ گلکسی نوت 9هنوز اشاره ای به تاریخ دقیق و قیمت فروش شارژر بی سیم Dou سامسونگ نشده است؛ اما با توجه به انتشار تصاویری از آن در دنیای واقعی، به نظر می رسد به زودی این گجت در قفسه فروشگاه ها ظاهر شود.منبع :cnet

مطلب با عنوان شارژ همزمان گلکسی نوت 9 و گلکسی واچ با شارژر بی سیم Dou سامسونگ از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان شارژ همزمان گلکسی نوت 9 و گلکسی واچ با شارژر بی سیم Dou سامسونگ از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون