روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آموزش تغییر نام در فیس بوک (دسکتاپ، اندروید و آی او اس) از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آموزش تغییر نام در فیس بوک (دسکتاپ، اندروید و آی او اس)

تغییر نام در فیس بوک خواسته ای است که شاید نیاز شما هم باشد. ما در این مقاله به شما می آموزیم چگونه در دسکتاپ، اندروید و آی او اس نامتان را در این شبکه اجتماعی تغییر دهید. بسیاری از ما سالیان سال است که صاحب یک حساب کاربری در فیس بوک هستیم. قبل تر فرهنگ استفاده از ...

نوشته آموزش تغییر نام در فیس بوک (دسکتاپ، اندروید و آی او اس) اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

تغییر نام در فیس بوک خواسته ای است که شاید نیاز شما هم باشد. ما در این مقاله به شما می آموزیم چگونه در دسکتاپ، اندروید و آی او اس نامتان را در این شبکه اجتماعی تغییر دهید.بسیاری از ما سالیان سال است که صاحب یک حساب کاربری در فیس بوک هستیم. قبل تر فرهنگ استفاده از شبکه های اجتماعی متفاوت بود و به همین خاطر مردم از نام مستعار یا یک تخلص برای خود استفاده می کردند. اما حالا در سال 2018 بسیاری از مردم تصمیم گرفته اند تا برای معرفی حرفه خود یا به هر دلیل دیگری از نام واقعیشان در شبکه های اجتماعی استفاده کنند. تغییر نام در فیس بوک نیز بخشی از این قضیه است که در آموزش زیر قصد داریم به آن بپردازیم.تغییر نام در فیس بوک – دسکتاپبه سایت Facebook مراجعه کنید.منوی آبشاری را با کلیک بر روی فلش رو به پایین که درست در راست ترین نقطه از قسمت بالای صفحه قرار دارد، اجرا کنید.بر روی گزینه ی Settings کلیک کنید.حالا در زبانه ی Name بر روی edit کلیک کنید.نام و نام خانوادگی خود را تغییر داده و سپس بر روی Review Change کلیک کنید. شما حتی می توانید به دلخواه یک نام میانی نیز برای خود انتخاب کنید.تغییر نام در فیس بوک – اندروید و iOSاپلیکیشن فیس بوک را بر روی دیوایس خود اجرا کنید.بر روی دکمه ی منو که در قسمت راست بالای صفحه قرار گرفته کلیک کنید. این منو به صورت 3 خط روی هم است.به پایین آمده و به دنبال گزینه ی Settings & Privacy بگردید.بر روی گزینه ی Settings کلیک کنید.حال بر روی زبانه ی Personal Information کلیک کنید.زبانه ی Name را انتخاب کنید.نام و نام خانوادگی خود را تغییر داده و سپس بر روی Review Change کلیک کنید. شما حتی می توانید به دلخواه یک نام میانی نیز برای خود انتخاب کنید.اگر در هر مرحله مشکلی داشته یا سوالی در این ارتباط دارید، می توانید از طریق بخش نظرات آن را با ما درمیان بگذارید.منبع :ubergizmo

برچسب ها:

مطلب با عنوان آموزش تغییر نام در فیس بوک (دسکتاپ، اندروید و آی او اس) از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آموزش تغییر نام در فیس بوک (دسکتاپ، اندروید و آی او اس) از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون