روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان طراحی تلفن های هوشمند بعد از ناچ به کدام سمت حرکت می‌کند؟ (نظرسنجی) از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

طراحی تلفن های هوشمند بعد از ناچ به کدام سمت حرکت می‌کند؟ (نظرسنجی)

طراحی تلفن های هوشمند همواره در حال تغییر بوده و سازندگان مختلف با آزمودن راه های جدید، به دنبال متمایز کردن محصولات خود هستند. به عقیده شما، در نسل بعدی کدام طراحی جای ناچ یا بریدگی بالای صفحه را خواهد گرفت؟ دوربین های پاپ آپ می توانند آغازگر دوره ای بدون ناچ باشند؛ طراحی خاصی که بسیاری از کاربران ...

نوشته طراحی تلفن های هوشمند بعد از ناچ به کدام سمت حرکت می کند؟ (نظرسنجی) اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

طراحی تلفن های هوشمند همواره در حال تغییر بوده و سازندگان مختلف با آزمودن راه های جدید، به دنبال متمایز کردن محصولات خود هستند. به عقیده شما، در نسل بعدی کدام طراحی جای ناچ یا بریدگی بالای صفحه را خواهد گرفت؟دوربین های پاپ آپ می توانند آغازگر دوره ای بدون ناچ باشند؛ طراحی خاصی که بسیاری از کاربران از آن متنفرند، برخی به آن اهمیت نمی دهند و شاید بعضی کاربران هم آن را دوست داشته باشند. اما طراحی تلفن های هوشمند از این مرحله به کدام سمت حرکت می کند؟ آیا ممکن است باز هم سازندگان به تولید موبایل هایی با نمایشگر مستطیلی و نسبت های قبلی روی آورند؟شاید برخی بگویند ناچ در ابتدای راه خود بوده و هنوز دوره آن به پایان نرسیده است؛ به گونه ای که مطابق با شایعات، اپل از این طراحی برای هر سه مدل آیفون های 2018 استفاده خواهد کرد. اما ما می خواهیم کمی خلاق تر باشیم.دوربین های پاپ آپ راهی جذاب هستند که احتمالا برخی از مخاطبین را به وجد می آورند. بسته به نحوه پیاده سازی این سیستم، چنین طرحی می تواند از جهاتی آزاردهنده هم باشد. به یاد داشته باشید که ناچ می تواند چیزی فراتر از دوربین سلفی را مخفی کند و در مورد اسکنرهای سه بعدی که نمونه آن را در گوشی اوپو فایند ایکس دیده ایم، هر بار که کاربر نیاز به باز کردن قفل دستگاه داشته باشد، لازم است کل بخش مکانیکی به سمت بالا حرکت کند.برای نجات از فراموشی، ممکن است ناچ تکامل یابد. مطابق با اطلاعات مربوط به یکی از پتنت هایی که چندی پیش منتشر شد، هواوی در حال کار روی روشی است که در آن بتوان دوربین سلفی را داخل سوراخی در صفحه نمایش قرار داد. مزایای این روش چیست؟ شاید افزایش فضای صفحه نسبت به بدنه اصلی؛ اما این روش کار طراحان رابط کاربری برای طراحی بخش بالایی صفحه (نوار وظیفه) را دشوار خواهد کرد. آیفون ایکس میزو پرو 7 پلاس اوپو فایند ایکس شیائومی می میکس 2 اس راه های متنوع تری برای طراحی تلفن های هوشمند وجود دارد: سنسورهای اثر انگشت نوری می توانند زیر صفحه نمایش تعبیه شوند، پس چرا دوربین های سلفی این گونه نباشند؟ سامسونگ پتنتی را با این طراحی دارد، ولی ما نمی دانیم که این طرح تا چه اندازه با واقعیت فاصله دارد. البته تعبیه اسکنرهای اثر انگشت کار چندان آسانی نیست و به تبع آن، قرار دادن یک دوربین چند مگاپیکسلی زیر یک صفحه نمایش نیز کار بسیار دشواری خواهد بود.آخرین راه می تواند حذف اجزایی باشد که به ناچ نیاز دارند. اگر در بخش پشتی گوشی یک نمایشگر وجود داشته باشد (مثل چیزی که در میزو پرو 7 پلاس دیده ایم)، به راحتی می توان برای عکاسی سلفی هم از دوربین های پشتی استفاده کرد. اسکنر اثر انگشت زیر صفحه هم می تواند جای خود را به سیستم تشخیص چهره سه بعدی یا اسکنر اثر انگشت پشتی بدهد. برای اسپیکر earpiece هم می توان از شیاری بسیار باریک مثل پرچمدار شیائومی استفاده کرد تا نیازی به افزایش حاشیه بخش بالایی صفحه نباشد.در نظرسنجی امروز گجت نیوز می خواهیم یک پرسش جذاب را مطرح کنیم: اگر مسئولیت طراحی پرچمداران 2019 اندرویدی به عهده شما بود، کدام یک از طرح های زیر را انتخاب می کردید؟تهیه شده درگجت نیوز

برچسب ها:

مطلب با عنوان طراحی تلفن های هوشمند بعد از ناچ به کدام سمت حرکت می‌کند؟ (نظرسنجی) از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان طراحی تلفن های هوشمند بعد از ناچ به کدام سمت حرکت می‌کند؟ (نظرسنجی) از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون