روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان انتشار تصاویری جدید از شارژر وایرلس Duo سامسونگ و افشای قیمت آن از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

انتشار تصاویری جدید از شارژر وایرلس Duo سامسونگ و افشای قیمت آن

تصاویر جدیدی از شارژر وایرلس Duo سامسونگ (Wireless Charger Duo) در فضای مجازی انتشار یافت. وب سایتی که این عکس های زنده را روی خروجی خود قرار داده، از قیمت این شارژر بی سیم در کشور روسیه هم پرده برداشته است. کمپانی سامسونگ همواره به عرضه ی لوازم جانبی در کنار گوشی های هوشمند پرچمدار خود عادت داشت ...

نوشته انتشار تصاویری جدید از شارژر وایرلس Duo سامسونگ و افشای قیمت آن اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

تصاویر جدیدی از شارژر وایرلس Duo سامسونگ (Wireless Charger Duo) در فضای مجازی انتشار یافت. وب سایتی که این عکس های زنده را روی خروجی خود قرار داده، از قیمت این شارژر بی سیم در کشور روسیه هم پرده برداشته است.کمپانی سامسونگ همواره به عرضه ی لوازم جانبی در کنار گوشی های هوشمند پرچمدار خود عادت داشت و ظاهرا امسال نیز این سنت را ادامه خواهد داد؛ چرا که گزارش های بسیاری از رونمایی شارژر وایرلس Duo سامسونگ به همراه فبلت گلکسی نوت 9 در تاریخ هجدهم مرداد ماه خبر داده اند.شنیده ها حاکی از آن است که این شارژر بی سیم می تواند به طور همزمان دو دستگاه را تغذیه کند. البته برخی گزارش های اخیر نیز مدعی شدند شارژری که در کنار گلکسی نوت 9 معرفی خواهد شد، قابلیت شارژ همزمان دو دستگاه را ندارد و در واقع نسخه ارزانتر شارژر وایرلس Duo سامسونگ است.منشا این عکس های افشا شده، به روسیه بازمی گردد و ظاهرا هم اکنون امکان پیش خرید گجت نیز با مبلغی معادل 110 دلار برای مشتریان وجود دارد. از تصاویر پیداست که این شارژر بی سیم قادر به تغذیه همزمان دو دستگاه است؛ شامل دو اسمارت فون، یا یک گوشی هوشمند و یک ساعت هوشمند گلکسی واچ.البته در مورد زمان رونمایی از گلکسی واچ، اخبار ضد و نقیضی وجود دارد؛ به طوری که برخی منابع، موعد معرفی آن را همزمان با گلکسی نوت 9 در تاریخ هجدهم مرداد ماه می دانند و برخی دیگر، مدعی رونمایی از آن در تاریخ دوم شهریور ماه شده اند.همچنین بخوانید:شارژر وایرلس جدید سامسونگ قادر به شارژ گلکسی واچ هم خواهد بودفروش مستقل شارژر وایرلس Duo که قطعا جزو برنامه های سامسونگ خواهد بود؛ اما باید دید که آیا کمپانی کره ای این گجت را در برخی از بازارها به عنوان هدیه ای برای پیش خرید گلکسی نوت 9 به مشتریان ارائه خواهد داد یا خیر؟منبع :sammobile

مطلب با عنوان انتشار تصاویری جدید از شارژر وایرلس Duo سامسونگ و افشای قیمت آن از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان انتشار تصاویری جدید از شارژر وایرلس Duo سامسونگ و افشای قیمت آن از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون