روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: آفتاب نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آیفون های سال 2019 به درگاه USB نوع C‌ تجهیز می‌شوند از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آیفون های سال 2019 به درگاه USB نوع C‌ تجهیز می‌شوند

در یک گزارش جدید ادعا شده که اپل در آیفون های سال 2019 خود چشمم را بر روی درگاه لایتنینگ می بندد و از یک درگاه مدرن USB نوع C با تمامی مزایایی که دارد استفاده خواهد کرد. طی سالیان اخیر درگاه USB نوع C به خاطر مزیت هایی که نسبت به نسل های پیشین خود دارد از ...

نوشته آیفون های سال 2019 به درگاه USB نوع C تجهیز می شوند اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

در یک گزارش جدید ادعا شده که اپل در آیفون های سال 2019 خود چشمم را بر روی درگاه لایتنینگ می بندد و از یک درگاه مدرن USB نوع C با تمامی مزایایی که دارد استفاده خواهد کرد.طی سالیان اخیر درگاه USB نوع C به خاطر مزیت هایی که نسبت به نسل های پیشین خود دارد از محبوبیت زیادی بهره مند شده است. با این حال اپل همراه با آیفون های سال گذشته ی خودش نیز از آن استفاده نکرد تا همچنان از درگاه اختصاصی لایتنینگ خودش بهره ببرد. اگر شما مضطربانه منتظر هستید تا اپل این درگاه مدرن را در گوشی های خودش به کار ببرد، اینطور به نظر می رسد که همچنان باید صبر کنید. یک گزارش منتشر شده از چین نشان می دهد که گوشی های اپل تا سال آینده به این درگاه تجهیز نمی شوند. پس باید انتظار ملاقات با آن ها در آیفون های سال 2019 را داشته باشیم.این منابع به Digitimes گفته اند که اپل مشغول اصلاح شارژرها و رابط های مربوط به آیپدها و آیفون های سال 2019 خود است. دلیل آن که امسال هم نمی توانیم این درگاه مدرن را در محصولات امسال اپل ببینیم، همچنان در مرحله ی طراحی مجدد قرار داشتن قطعات لازم برای این درگاه ارتباطی است.در حال حاضر برای آنکه طراحی مجدد به چرخه ی تولید آیفون های سال 2018 برسد بسیار دیر شده است، پس اپل نمی تواند در این مدت محدود تغییرات مورد نیاز را اعمال کند و اگر بنا بر این بود، تولید آیفون های امسال با تاخیری چند ماهه مواجه می شدند. متاسفانه این گزارش هیچ جزئیاتی در ارتباط با این که درگاه USB-C به کابل قدیمی آیفون پایان خواهد داد، یا تنها برای شارژ مورد استفاده قرار خواهد گرفت، ارائه نکرده است. این طبیعی است که اپل بخواهد به درگاه نوع A پایان داده و از درگاه نوع C در محصولاتش استفاده کند، در حالی که چشمش را بر روی مزایای درگاه لایتنینگ ببندد. لازم به ذکر است که اپل سال گذشته برای نخستین بار تکنولوژی شارژ سریع را به گوشی های خود اضافه کرد.منبع :gsmarena

برچسب ها:

مطلب با عنوان آیفون های سال 2019 به درگاه USB نوع C‌ تجهیز می‌شوند از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آیفون های سال 2019 به درگاه USB نوع C‌ تجهیز می‌شوند از وب سایت آفتاب نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آفتاب نیوز aftabnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون