روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: آفتاب نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان گلکسی نوت 9 با باتری غول پیکر و شارژر بی‎سیم سریعتر می‌آید از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

گلکسی نوت 9 با باتری غول پیکر و شارژر بی‎سیم سریعتر می‌آید

تصویر شماتیکی از طراحی گلکسی نوت 9 سامسونگ (Samsung Galaxy Note 9) توسط یک افشاگر مشهور حوزه تکنولوژی منتشر شد که نشان می دهد باتری این گوشی بزرگ تر شده و چینش دوربین دوگانه آن نیز نسبت به نوت 8 تغییر کرده است. یکی از افشاگران مشهور توییتری با نام کاربری Ice Universe دو شماتیک طراحی سامسونگ ...

نوشته گلکسی نوت 9 با باتری غول پیکر و شارژر بی‎سیم سریعتر می آید اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

تصویر شماتیکی از طراحی گلکسی نوت 9 سامسونگ (Samsung Galaxy Note 9) توسط یک افشاگر مشهور حوزه تکنولوژی منتشر شد که نشان می دهد باتری این گوشی بزرگ تر شده و چینش دوربین دوگانه آن نیز نسبت به نوت 8 تغییر کرده است.یکی از افشاگران مشهور توییتری با نام کاربری Ice Universe دو شماتیک طراحی سامسونگ گلکسی اس 9 پلاس و گلکسی نوت 9 سامسونگ را به انتشار رسانده است. این تصاویر گرافیکی نشان می دهند که سنسورهای دوربین دوگانه برخلاف اس 9 پلاس، به صورت افقی در قسمت بالایی گوشی جای گرفته اند تا یک باتری بزرگ تر در زیر قاب جای گیرد. چنین دلیلی در تغییر طراحی مکان دوربین ها، می تواند بسیار سودمند و مفید باشد وقتی بدانیم کاربران یک باتری بزرگ تر و در نتیجه عمر باتری بیشتر را در اختیار خواهند داشت.همانطور که گفته شد یک باتری بزرگ تر می تواند سودمند باشد، اما کاربران صاحب نوت 8 از فاصله ی بسیار نزدیک اسکنر اثر انگشت به سنسور دوربین دوگانه افقی این گوشی در سال گذشته اعتراض داشتند، زیرا هر بار که می خواستند از این اسکنر استفاده کنند به ناگاه دستشان به سنسور دوربین برخورد می کرد و باعث کثیف شدن آن می شد. خوشبختانه با توجه به این تصویر شماتیک، در گلکسی نوت 9 این اسکنر به جای قرارگیری در سمت راست دوربین دوگانه در زیر آن تعبیه شده است.نوت 9 در چپاین تصویر شماتیک بار دیگر رندرهایی که هفته ی گذشته توسط خود Ice Universe به انتشار رسیده بود را تایید می کند. آن رندرها یک قاب محافظ برای گوشی را نشان می دادند که در آن، جای اسکنر اثر انگشت در زیر دوربین ها تعبیه شده بود. بدیهی است که طراحی گلکسی نوت 9ده ها تغییر سخت افزاری دیگر را نیز می طلبد، اما از آنجایی که باتری بزرگ ترین و ضخیم ترین قطعه در زیر قاب یک گوشی است، سنسورهای دوربین به راحتی نمی توانند بر روی آن سوار شوند. شایعات اولیه نشان می دهد فبلت جدید سامسونگ از یک باتری با ظرفیت 4000 میلی آمپر ساعت بهره مند است.بهتر از آن تاییدیه FCC نشان می دهد که گلکسی نوت 9 سامسونگ از شارژ بیسیم سریع تری نسبت به نسل پیشین خود برخوردار است تا نیازی نباشد ساعت ها گوشی شما جهت شارژ شدن بر روی داک قرار داشته باشد.لیست به انتشار رسیده توسط FCC یک شارژر بیسیم جدید با شماره مدل EP-N6100 را نشان می دهد که می تواند از یک ورودی 12 ولت 2.1 آمپر پشتیبانی کند. وقتی این ورودی را کنار ورودی 9 ولت 1.67 آمپر نسل پیشین نوت قرار می دهیم، به روزرسانی انجام گرفته بسیار عظیم خواهد بود. البته خروجی آن اعلام نشده است، اما همین ورودی افزایش پیدا کرده هم می تواند نشان دهنده ی شارژ سریع تر باشد. بیشتر بخوانید:فبلت سامسونگ گلکسی Note 9 : زمان عرضه، مشخصات و قیمت احتمالیمنبع :gsmarena

برچسب ها:

مطلب با عنوان گلکسی نوت 9 با باتری غول پیکر و شارژر بی‎سیم سریعتر می‌آید از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان گلکسی نوت 9 با باتری غول پیکر و شارژر بی‎سیم سریعتر می‌آید از وب سایت آفتاب نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آفتاب نیوز aftabnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون