روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: آفتاب نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان هدف بلندپروازانه هواوی در سال 2018 از زبان مدیر شرکت اعلام شد از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

هدف بلندپروازانه هواوی در سال 2018 از زبان مدیر شرکت اعلام شد

مدیر هواوی اعلام کرد بزرگترین گوشی ساز چینی قصد دارد تعداد بسیار زیادی محصول در سال جاری میلادی به فروش برساند. با افزایش میزان فروش هواوی در سال 2018 بعید نیست این شرکت جایگاه دومین گوشی ساز پرفروش دنیا را کسب کرده و خود را در آن تثبیت کند. آقای یو چنگ دانگ (Yu Chengdong) مدیر هواوی در ...

نوشته هدف بلندپروازانه هواوی در سال 2018 از زبان مدیر شرکت اعلام شد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

مدیر هواوی اعلام کرد بزرگترین گوشی ساز چینی قصد دارد تعداد بسیار زیادی محصول در سال جاری میلادی به فروش برساند. با افزایش میزان فروش هواوی در سال 2018 بعید نیست این شرکت جایگاه دومین گوشی ساز پرفروش دنیا را کسب کرده و خود را در آن تثبیت کند.آقای یو چنگ دانگ (Yu Chengdong) مدیر هواوی در بخش تجارت مصرف کننده، هفته پیش جدیدترین پرچمدار این شرکت یعنی آنر پلی را معرفی کرد. وی همچنین به هدف بسیار بلدپروازانه هواوی برای فروش 200 میلیون گوشی هوشند تا انتهای سال جاری اشاره کرد.هواوی در سال 2018 فوق العاده فعال ظاهر شده است. این شرکت تعداد زیادی گوشی میان رده با قیمت بسیار مناسب و امکانات فوق العاده روانه بازار کرده و چند تکنولوژی خیره کننده را به دنیای فناوری معرفی کرده است. به عنوان نمونه می توان به رونمایی آنر پلی به عنوان اولین گوشی گیمینگ چهار بعدی و فناوری جی پی یو توربو اشاره کرد که به لطف آن، عملکرد پردازشگر گرافیکی گوشی ها تا 60 دریافت بهبود پیدا کرده و دستگاه های میان رده، قدرت پردازشی بیشتری در مقایسه با پرچمداران کنونی پیدا خواهند کرد!همچنین بخوانید:تکنولوژی GPU Turbo آنر معرفی شد: توربو شارژ برای گرافیک گوشی های هوشمنداین فعالیت ها را می توان ناشی از هدف بزرگترین گوشی ساز چینی دنیا دانست که مدیر هواوی به تازگی به آن اشاره کرده است. این شرکت در سال 2017، در سراسر جهان 153 میلیون دستگاه گوشی هوشمند عرضه کرد، اما تصمیم دارد با افزایش 30 درصدی این میزان، در سال جاری 200 میلیون گوشی در بازارهای سراسر دنیا به فروش برساند. گفتنی است میزان فروش گوشی های برند آنر نیز جزو فروش کل هواوی محسوب خواهد شد.بر اساس گفته های این مدیر، میزان فروش این شرکت از سال 2010 تا 2017 حدود 50 مرتبه بیشتر شده است. اکنون هواوی پرفروش ترین گوشی ساز در کشور چین و سومین گوشی ساز پرفروش در کل دنیا محسوب می شود. هواوی در تلاش است با قوی تر کردن خود، اپل و سپس سامسونگ را پشت سر بگذارد.مدیر عامل برند آنر نیز چندی پیش به بازار بسیار خوب گوشی های آن در بازارهای اروپا و آسیا اشاره کرده بود. به لطف محبوبیت بسیار زیاد این برند، رسیدن به فروش سالیانه 200 میلیون گوشی هوشمند امکان پذیر می شود.منبع :gizchina

برچسب ها:

مطلب با عنوان هدف بلندپروازانه هواوی در سال 2018 از زبان مدیر شرکت اعلام شد از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان هدف بلندپروازانه هواوی در سال 2018 از زبان مدیر شرکت اعلام شد از وب سایت آفتاب نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آفتاب نیوز aftabnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون