روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: آفتاب نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ممنوعیت استخراج ارز رمزنگاری شده بر روی آیفون و آیپد توسط اپل از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ممنوعیت استخراج ارز رمزنگاری شده بر روی آیفون و آیپد توسط اپل

استخراج ارز رمزنگاری شده بر روی آیفون ها و آیپدها ممنوع اعلام شد. این موضوع نشان می دهد ماین کردن بیت کوین و یا دیگر ارزهای دیجیتالی بر روی آیفون و آیپد توسط اپل مورد تایید نبوده و از قرارگیری چنین برنامه هایی بر روی اپ استور جلوگیری خواهد شد. اپل در جریان کنفرانس WWDC 2018 ...

نوشته ممنوعیت استخراج ارز رمزنگاری شده بر روی آیفون و آیپد توسط اپل اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

استخراج ارز رمزنگاری شده بر روی آیفون ها و آیپدها ممنوع اعلام شد. این موضوع نشان می دهد ماین کردن بیت کوین و یا دیگر ارزهای دیجیتالی بر روی آیفون و آیپد توسط اپل مورد تایید نبوده و از قرارگیری چنین برنامه هایی بر روی اپ استور جلوگیری خواهد شد.اپل در جریان کنفرانس WWDC 2018 ممنوعیت استخراج ارز رمزنگاری شده بر روی دستگاه های آی او اسی را اعلام کرد. به این ترتیب اپلیکیشن هایی که با این هدف توسعه پیدا می کنند، دیگر قادر به منتشر شدن در فروشگاه نرم افزارهای موبایل این شرکت نخواهند بود.بعد از به روز شدن بخش راهنمای اپ استور، در بخش Hardware Compatibility می توان متن هایی را دید که به ممنوع شدن استخراج ارز رمزنگاری شده بر روی گوشی های آیفون و تبلت های آیپد اشاره دارند. بر اساس این متن ها، هیچ برنامه ای حق ندارد در پس زمینه، فعالیت هایی غیر مرتبط با آن چیزی که به کاربر وعده داده شده است را انجام بدهد. از جمله این فرآیند های پس زمینه می توان به بیت کوین ماینینگ و یا استخراج هر نوع ارز رمزنگاری شده دیگر اشاره کرد.در این قسمت به خوبی درباره ارزهای رمزنگاری شده شفاف سازی شده است. برنامه ها می توانند دسترسی کاربران به پول های دیجیتالی شان را از طریق کیف پول ها فراهم کنند، اما این نرم افزارها تنها باید به دست سازمان ها عرضه شده باشند. اپلیکیشن های آی او اسی حق ندارند به صورت مستقیم و با استفاده از سخت افزار گوشی ماینینگ انجام بدهند، اما می توانند راهکاری پیاده سازی کنند که از طریق آن، استخراج بر روی سیستم های قرار گرفته در فضای ابری و به وسیله مدیریت توسط گوشی هوشمند یا تبلت صورت بگیرد.همچنین بخوانید:نحوه استخراج بیتکوین و سایر پول های مجازی؛ ماینینگ چیست و چگونه ماین کنیم؟این صحبت ها نشان داد اپل بهره گیری از سخت افزارهای دستگاه های موبایل این شرکت به منظور استخراج ارز رمزنگاری شده را ممنوع می داند. این شرکت اعمال دیگری را نیز ممنوع اعلام کرده است که از جمله آن ها می توان پیشنهاد دریافت پول دیجیتالی از طریق انجام یک کار خاص، دانلود دیگر برنامه ها و تبلیغ اپلیکیشن ها در شبکه های اجتماعی اشاره کرد.همچنین بخوانید:آیا استخراج بیت کوین بر روی گوشی هوشمند امکان پذیر است؟نکته مهم دیگر اینجاست که ماین کردن بیت کوین و یا دیگر پول های دیجیتالی بر روی گوشی هوشمند عملا کار بی فایده ای است و جز خراب کردن دستگاه طی مدت زمانی بسیار کوتاه، هیج فایده دیگری نخواهد داشت. اگر اپلیکیشن هایی که ماینینگ را به طور صحیح انجام می دهند را به صورت دائمی اجرا کرده و هرگز آن را متوقف نکنید، در هر ماه 13 دلار کسب خواهد شد (این مبلغ را با قیمت 14 هزار دلاری هر بیت کوین مقایسه کنید)! این در حالی است که فشار وارد شده به گوشی مطمئنا سبب می شود هر سه ماه یک مرتبه مجبور به خرید یک آیفون جدید شوید که ارزشی بیشتر از پول کسب شده از طریق استخراج ارز رمزنگاری شده دارد.منبع :ubergizmo

مطلب با عنوان ممنوعیت استخراج ارز رمزنگاری شده بر روی آیفون و آیپد توسط اپل از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ممنوعیت استخراج ارز رمزنگاری شده بر روی آیفون و آیپد توسط اپل از وب سایت آفتاب نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آفتاب نیوز aftabnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون