روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: آفتاب نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان سامسونگ گلکسی S10 به فناوری صدای روی صفحه تجهیز می‌شود از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

سامسونگ گلکسی S10 به فناوری صدای روی صفحه تجهیز می‌شود

شرکت سامسونگ در حال توسعه فناوری صدا روی صفحه است تا از آن در گوشی سامسونگ گلکسی S10 استفاده کند. شرکت ال جی نیز از این فناوری در گوشی های سال 2019 خود استفاده خواهد کرد. یک طرح مفهومی جذاب از تکنولوژی نمایشگر روی صفحه از سوی سامسونگ، ماه گذشته توجه ما را در نمایشگاه ...

نوشته سامسونگ گلکسی S10 به فناوری صدای روی صفحه تجهیز می شود اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

شرکت سامسونگ در حال توسعه فناوری صدا روی صفحه است تا از آن در گوشی سامسونگ گلکسی S10 استفاده کند. شرکت ال جی نیز از این فناوری در گوشی های سال 2019 خود استفاده خواهد کرد.یک طرح مفهومی جذاب از تکنولوژی نمایشگر روی صفحه از سوی سامسونگ، ماه گذشته توجه ما را در نمایشگاه SID 2018 به خودش جلب کرد. همانطور که شما در ویدیوی بالا می توانید ببینید، نماینده ی سامسونگ توضیح می دهد که چگونه یک پنل با استفاده از ارتعاش و تقاضای انتقال ممکن است نیاز گوشی به یک اسپیکر رو گوشی برای مکالمات را حذف کرده و به حاشیه های بالا و پایین صفحه اجازه دهد کاهش پیدا کنند. این نمونه ای از فناوری صدا روی صفحه (Sound on Display) است که در قالب گوشی گلکسی اس 9 پلاس به نمایش درآمده است و در واقع برای نخستین بار می توانیم بر روی گوشی سامسونگ گلکسی S10 ببینیم. بیشتر بخوانید:صدا روی صفحه، راه حل جدید سامسونگ برای حذف حاشیه های نمایشگردر همین حال، یک گزارشه تازه از سوی رسانه های کره ای به انتشار رسیده که نشان می دهد این تکنولوژی برای مدت طولانی به عنوان یک نمونه اولیه باقی نخواهد ماند. این نشریه بیانگر آن است که دو شرکت سامسونگ و ال جی در حال تولید نمایشگرهای اولد مجهز به فناوری صدا روی صفحه هستند که بر روی گوشی های پرچمدار سال آینده آن ها مورد استفاده قرار خواهد گرفت. در حالی که مشخصات این نمایشگر شرکت ال جی اعلام نشده است، اما گفته می شود سامسونگ این فناوری را بر روی یک نمایشگر با ابعاد 6.2 اینچ به ارمغان خواهد آورد. این اندازه، مشابه اندازه ی نمایشگر گلکسی اس 9 پلاس است، پس ما امیدواریم که گوشی سامسونگ گلکسی S10 از نمایشگری هم اندازه با اس 9 پلاس، اما در بدنه ای به مراتب کوچکتر شده بهره مند باشد.معرفی فناوری صدا روی صفحه (SoD) دانلود ویدیو–گفته می شود پهنای باند انتقال این نمایشگر در محدوده 100 الی 8000 هرتز است و به لطف ارتعاش بسیار خوب، شما می توانید با قرار دادن گوش خود در هر ناحیه از نیمه ی بالایی صفحه، صدای واضحی را بشنوید. به تازگی شرکت ویوو نیز از یک گوشی با چنین فناوری و یک نمایشگر لبه به لبه به نام ویوو نکس پرده برداری کرده است. ویوو نام فناوری صدا روی صفحه در گوشی خود را Screen SoundCasting نامیده است و در مقایسه با دیگر راه حل های صوتی برای گوشی های هوشمند نشت صدا را کاهش داده، صدای متعادل تر و بهینه تری را ارائه می کند.سامسونگ گلکسی S10 اولین میزبان SoDدر حقیقت ال جی نیز اکنون صاحب یک محصول با نمایشگر مجهز به فناوری صدا روی صفحه است. فناوری Crystal Sound ال جی بر روی تلویزیون های اولد و چراغ های LED این شرکت تعبیه شده است و ظاهرا این شرکت قصد دارد فناوری مذکور را به تلفن های هوشمند خود نیز بیاورد. سامسونگ نیز در حال کار بر روی یک پنل لمسی است که می تواند در زیر آب کار کند، پس این می تواند یک رویای دیرینه ی دیگر باشد که همراه با گوشی های گلکسی یا نوت سال 2019 به ارمغان خواهد آمد.منبع :phonearena

مطلب با عنوان سامسونگ گلکسی S10 به فناوری صدای روی صفحه تجهیز می‌شود از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان سامسونگ گلکسی S10 به فناوری صدای روی صفحه تجهیز می‌شود از وب سایت آفتاب نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آفتاب نیوز aftabnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون