روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: آفتاب نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان انتشار دومین نسخه بتای اندروید 9 برای اکسپریا XZ2 سونی از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

انتشار دومین نسخه بتای اندروید 9 برای اکسپریا XZ2 سونی

گوگل دومین نسخه بتای اندروید 9 را چند روز پیش منتشر کرد. سونی جزو اولین شرکت هایی بود که خیلی زود دست به کار شد و دومین نسخه بتای اندروید 9 برای اکسپریا XZ2 را عرضه کرد. اکنون بخشی از کاربران سونی اکسپریا ایکس زد 2 می توانند طعم اندروید P را بچشند. آن دسته از کاربران ...

نوشته انتشار دومین نسخه بتای اندروید 9 برای اکسپریا XZ2 سونی اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

گوگل دومین نسخه بتای اندروید 9 را چند روز پیش منتشر کرد. سونی جزو اولین شرکت هایی بود که خیلی زود دست به کار شد و دومین نسخه بتای اندروید 9 برای اکسپریا XZ2 را عرضه کرد. اکنون بخشی از کاربران سونی اکسپریا ایکس زد 2 می توانند طعم اندروید P را بچشند.آن دسته از کاربران سونی اکسپریا ایکس زد 2 که در اولین طرح بتای اندروید 9 شرکت کرده اند، به زودی بعد از دریافت نوتیفیکیشن، دومین نسخه بتای این سیستم عامل را دریافت خواهند کرد. یکی از مشکلات مهم کاربران پرچمدار سونی بعد از دریافت نسخه بتا برای نخستین مرتبه، قطع شدن میکروفون حین برقراری تماس های صوتی بود، مشکلی که انتظار می رود بعد از نصب دومین نسخه بتای اندروید 9 برای اکسپریا XZ2 رفع شود.از دیگر مشکلاتی که قرار است در دومین نسخه بتای اندروید 9 برای اکسپریا ایکس زد 2 رفع شوند می توان به مشکلات جی پی اس، ناپایدار بودن هات اسپات و کرش کردن گوشی حین اتصال به شبکه موبایل 4G اشاره کرد. شارژ وایرلس نیز باید بدون دردسر کار کند.متاسفانه حالت شب گوشی اکسپریا ایکس زد 2 که به لطف آن حین کار کردن با گوشی در تاریکی شب، فیلتر نور آبی فعال می شود، بعد از انتشار اولین نسخه بتا به طور صحیح کار نمی کرد، پس انتظار می رود در دومین نسخه بتای اندروید 9 برای اکسپریا XZ2 این ایراد نیز برطرف شده باشد.منبع :gsmarena

برچسب ها:

مطلب با عنوان انتشار دومین نسخه بتای اندروید 9 برای اکسپریا XZ2 سونی از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان انتشار دومین نسخه بتای اندروید 9 برای اکسپریا XZ2 سونی از وب سایت آفتاب نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آفتاب نیوز aftabnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون