روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: آفتاب نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان رویای معرفی گوشی بدون حاشیه سونی به واقعیت تبدیل می‌شود از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

رویای معرفی گوشی بدون حاشیه سونی به واقعیت تبدیل می‌شود

احتمال معرفی گوشی بدون حاشیه سونی در آینده قوت گرفت. یکی از مدیران سونی به سوالاتی پیرامون تمایل این شرکت به معرفی موبایلی با نمایشگر کم حاشیه پاسخ داده است. گوشی بدون حاشیه سونی که این روزها برای بسیاری از افراد به یک رویا تبدیل شده است، ممکن است در آینده پیش روی همگان قرار گیرد. رییس ...

نوشته رویای معرفی گوشی بدون حاشیه سونی به واقعیت تبدیل می شود اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

احتمال معرفی گوشی بدون حاشیه سونی در آینده قوت گرفت. یکی از مدیران سونی به سوالاتی پیرامون تمایل این شرکت به معرفی موبایلی با نمایشگر کم حاشیه پاسخ داده است.گوشی بدون حاشیه سونی که این روزها برای بسیاری از افراد به یک رویا تبدیل شده است، ممکن است در آینده پیش روی همگان قرار گیرد. رییس برنامه ریزی محصولات این کمپانی ژاپنی می گوید کاهش بیشتر حاشیه ها تغییرات زیادی را در طراحی ایجاد خواهد کرد.شناسایی گوشی های سونی کار چندان دشواری نیست و نمایشگر بسیاری از محصولات این شرکت با حاشیه های ضخیم تولید می شود. هرچند، مدت زمان زیادی از روی آوردن سونی به تولید گوشی هایی با نمایشگر 18:9 نمی گذرد و این کمپانی ژاپنی با استفاده از زبان طراحی “Ambient Flow”، نسبت صفحه به بدنه را تا حد زیادی افزایش داده است. با این حال، هم چنان طراحی این تلفن های هوشمند با پرچمداران سایر کشورها تفاوت قابل توجهی دارد.“Ichino” می گوید مهندسان شرکت هنگام طراحی یک محصول جدید، عملکرد و ویژگی ها را در نظر می گیرند. موبایلی با حاشیه های کمتر، موقعیت و عملکرد برخی ویژگی های خاص را تحت تاثیر قرار خواهد داد. اگر صفحه نمایش به صورت کشیده طراحی شود، ممکن است مهندسان مجبور به تغییر محل دوربین و اسپیکرهای استریو باشند.این موضوع حتی می تواند تجربه کاربران از مشاهده محتوا را نیز دگرگون کند؛ موضوعی که Inchio آن را علت طراحی اکسپریا XZ2 پریمیوم با نمایشگر 16:9 می داند. او می گوید نمایشگر 18:9 باعث ایجاد حاشیه هایی در اطراف صفحه نمایش می شود که می توان آنها را دید. با این حال، مهندسان به کمنظور دستیابی به تعادلی میان ویژگی ها و عملکرد دستگاه با طراحی روز، ادامه خواهد داد.منبع :Gizmochina

برچسب ها:

مطلب با عنوان رویای معرفی گوشی بدون حاشیه سونی به واقعیت تبدیل می‌شود از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان رویای معرفی گوشی بدون حاشیه سونی به واقعیت تبدیل می‌شود از وب سایت آفتاب نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آفتاب نیوز aftabnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون