روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: آفتاب نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان رده بندی کیفی خودروهای داخلی در اردیبهشت 1397 منتشر شد از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

رده بندی کیفی خودروهای داخلی در اردیبهشت 1397 منتشر شد

رده بندی کیفی خودروهای داخلی در اردیبهشت 1397 اعلام شد و شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، باکیفیت ترین و بی کیفیت ترین خودروهای تولید داخل در ماه گذشته را معرفی کرد. شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، جدول رده بندی کیفی خودروهای داخلی را برای اردیبهشت ماه 1397 منتشر کرده است. طبق این گزارش در ...

نوشته رده بندی کیفی خودروهای داخلی در اردیبهشت 1397 منتشر شد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

رده بندی کیفی خودروهای داخلی در اردیبهشت 1397 اعلام شد و شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، باکیفیت ترین و بی کیفیت ترین خودروهای تولید داخل در ماه گذشته را معرفی کرد.شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، جدول رده بندی کیفی خودروهای داخلی را برای اردیبهشت ماه 1397 منتشر کرده است. طبق این گزارش در اردیبهشت 1397 تعداد 96 هزار و 492 دستگاه خودرو در کشورمان تولید شد که 99 درصد از حجم تولید به خودروهای گروه سبک و یک درصد دیگر به خودروهای گروه سنگین اختصاص دارد. خودروهای تولید شده در این ماه شامل 44 مدل خودروی گروه سبک و 9 مدل در گروه سنگین می شود.در بخش خودروهای وانت، خودروی وانت تندر با اخذ 3 ستاره کیفی بالاترین کیفیت را در این ماه به خود اختصاص داده است. در بخش خودروهای سواری نیز خودروهای پژو 2008، مزدا 3 جدید، گرند ویتارا، کیا سراتو، هیوندای آی 20، بسترن آسا بی 30، رنو ساندرو، پژو 207 اتوماتیک، تندر 90 پلاس و پارس تندر با دریافت 4 ستاره کیفی در رده های مختلف قیمتی به عنوان باکیفیت ترین خودروهای داخلی معرفی شدند. خودروی پراید 111 نیز با اخذ 1 ستاره کیفی، همچنان بی کیفیت ترین خودروی تولید داخل است.در بخش خودروهای سنگین نیز خودروهای کامیونت ایسوزو NPR75K، کامیون ولوو باری FM460، کامیون ایسوزو NPR75M، کشنده ولوو FH500، کشنده اسکانیا G410 و کشنده ولوو FH460 با دریافت 4 ستاره کیفی بالاترین کیفیت را در این ماه دارا هستند. در بخش خودروهای مسافری نیز اتوبوس بین شهری اسکانیا 4212 مارال تنها خودروی تولیدی در اردیبهشت ماه 1397 بوده است. در ادامه، جدول کامل رده بندی کیفی خودروهای داخلی را مشاهده می کنید:گروه خودروهای وانتگروه خودروهای سواریمقایسه کیفیت خودروهای سبکگروه خودروهای سنگینمقایسه کیفیت خودروهای سنگینمنبع :ISQI

مطلب با عنوان رده بندی کیفی خودروهای داخلی در اردیبهشت 1397 منتشر شد از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان رده بندی کیفی خودروهای داخلی در اردیبهشت 1397 منتشر شد از وب سایت آفتاب نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آفتاب نیوز aftabnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون