روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: آفتاب نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان سایپا تحویل خودروی تندر 90 به جای رنو ساندرو را تکذیب کرد از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

سایپا تحویل خودروی تندر 90 به جای رنو ساندرو را تکذیب کرد

شایعه شده بود که شرکت پارس خودرو امکان تحویل خودروی رنو ساندرو را به خریداران ندارد و می خواهد این خودرو را با تندر 90 جایگزین کند. با این حال گروه خودروسازی سایپا با صدور اطلاعیه ای، این خبر را تکذیب کرد. اخیرا تصویری در فضای مجازی و برخی رسانه ها منتشر شده که نشان دهنده بخشنامه ای از شرکت ...

نوشته سایپا تحویل خودروی تندر 90 به جای رنو ساندرو را تکذیب کرد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

شایعه شده بود که شرکت پارس خودرو امکان تحویل خودروی رنو ساندرو را به خریداران ندارد و می خواهد این خودرو را با تندر 90 جایگزین کند. با این حال گروه خودروسازی سایپا با صدور اطلاعیه ای، این خبر را تکذیب کرد.اخیرا تصویری در فضای مجازی و برخی رسانه ها منتشر شده که نشان دهنده بخشنامه ای از شرکت پارس خودرو، از زیرمجموعه های گروه خودروسازی سایپا است. در این تصویر ادعا شده که امکان تحویل رنو ساندرو معمولی با گیربکس پیشرفته JHQ به خریداران وجود ندارد و این شرکت می تواند خودروی تندر 90 با گیربکس پیشرفته JHQ را به مشتریان تحویل دهد.به دنبال انتشار این خبر، گروه خودروسازی سایپا تحویل اجباری خودروی تندر 90 به خریداران به جای ساندرو را تکذیب کرد و گفته این اتفاق با رضایت مشتریان رخ داده است. سایپا اطلاعیه ای در این زمینه صادر کرد که متن آن را در ادامه مشاهده می کنید:به اطلاع می رساند در پی درخواست جمعی از مشتریان در خصوص جایگزینی تندر 90 به جای ساندرو، این شرکت در جهت کسب رضایت مشتریان بخشنامه ای صادر کرد که بر اساس آن خریداران ساندرو می توانند در صورت تمایل به جای این خودرو تندر 90 دریافت کنند. این طرح کاملا اختیاری و بسته به تمایل مشتریان بوده و هیچ گونه اجباری برای دریافت تندر 90 به جای ساندرو نیست.منبع :Isna

برچسب ها:

مطلب با عنوان سایپا تحویل خودروی تندر 90 به جای رنو ساندرو را تکذیب کرد از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان سایپا تحویل خودروی تندر 90 به جای رنو ساندرو را تکذیب کرد از وب سایت آفتاب نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آفتاب نیوز aftabnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون