روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: آفتاب نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تراشه اسنپدراگون 680 با پردازنده 6 هسته‌ای در گیک بنچ ظاهر شد از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تراشه اسنپدراگون 680 با پردازنده 6 هسته‌ای در گیک بنچ ظاهر شد

تراشه اسنپدراگون 680 با پردازنده 6 هسته ای در پایگاه داده وب سایت گیک بنچ رویت شد. این چیپست موبایل را می توان مغز متفکر بهترین گوشی های هوشمند میان رده در سال 2018 دانست. در ادامه بیشتر با مشخصات تراشه اسنپدراگون 680 طبق اطلاعات لو رفته آشنا می شویم. کوالکام چندی پیش سری 700 تراشه های موبایل جدیدش را ...

نوشته تراشه اسنپدراگون 680 با پردازنده 6 هسته ای در گیک بنچ ظاهر شد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

تراشه اسنپدراگون 680 با پردازنده 6 هسته ای در پایگاه داده وب سایت گیک بنچ رویت شد. این چیپست موبایل را می توان مغز متفکر بهترین گوشی های هوشمند میان رده در سال 2018 دانست. در ادامه بیشتر با مشخصات تراشه اسنپدراگون 680 طبق اطلاعات لو رفته آشنا می شویم.کوالکام چندی پیش سری 700 تراشه های موبایل جدیدش را معرفی کرد که مغز متفکر برترین دستگاه های میان رده طی چند سال آینده خواهند بود. در حالی که چیپست اسنپدراگون 710 به عنوان اولین محصول این سری مدتی پیش معرفی شد و انتظار می رود از این پس میان رده های جدیدی را مجهز به آن مشاهده کنیم، به تازگی اخباری پیرامون تراشه اسنپدراگون 680 شنیده شده است.اگرچه درباره تراشه اسنپدراگون 680 اطلاعات زیادی فاش نشده است، اما حداقل می دانیم در مقایسه با بهترین محصول این سری یعنی اسنپدراگون 660 و بسیاری دیگر از تراشه های میان رده، قدرت به مراتب بیشتری دارد.از طرفی دیگر مشخص نیست در اولین تست صورت گرفته بر روی این تراشه، چه گوشی موبایلی مورد استفاده قرار گرفته است، اما در هر صورت دستگاه مجهز به اسنپدراگون 680 دارای 6 گیگابایت رم بوده و توانسته در بخش پردازش تک هسته ای و چند هسته ای به ترتیب امتیازهای 1940 و 5153 را کسب کند. پس می توان نتیجه گرفت در حال حاضر یک گوشی هوشمند نیز در حال توسعه با استفاده از این تراشه است.این چیپست متشکل از یک پردازنده 6 هسته ای بوده و هر هسته آن می تواند به حداکثر سرعت 2.15 گیگاهرتز دست پیدا کند. هنوز زمان معرفی رسمی تراشه اسنپدراگون 680 و نام گوشی های هوشمند قدرت گرفته از آن مشخص نیست.منبع :gizchina

برچسب ها:

مطلب با عنوان تراشه اسنپدراگون 680 با پردازنده 6 هسته‌ای در گیک بنچ ظاهر شد از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تراشه اسنپدراگون 680 با پردازنده 6 هسته‌ای در گیک بنچ ظاهر شد از وب سایت آفتاب نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آفتاب نیوز aftabnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون