روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: آفتاب نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آپدیت آی او اس 11.4 عمر باتری آیفون‌ها را کاهش می‌دهد از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آپدیت آی او اس 11.4 عمر باتری آیفون‌ها را کاهش می‌دهد

آپدیت آی او اس 11.4 که انتظار می رود پیش از انتشار عمومی جدیدترین سیستم عامل پلتفرم موبایل اپل، مهمترین به روزرسانی منتشر شده برای سیستم عامل iOS 11 باشد، برای باتری گوشی های آیفون دردسرساز شده است. کاربران از افزایش مصرف باتری بعد از دریافت آپدیت آی او اس 11.4 خبر می دهند. اپل آپدیت آی ...

نوشته آپدیت آی او اس 11.4 عمر باتری آیفون ها را کاهش می دهد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

آپدیت آی او اس 11.4 که انتظار می رود پیش از انتشار عمومی جدیدترین سیستم عامل پلتفرم موبایل اپل، مهمترین به روزرسانی منتشر شده برای سیستم عامل iOS 11 باشد، برای باتری گوشی های آیفون دردسرساز شده است. کاربران از افزایش مصرف باتری بعد از دریافت آپدیت آی او اس 11.4 خبر می دهند.اپل آپدیت آی او اس 11.4 را ماه گذشته منتشر کرد تا کاربران پیش از انتشار عمومی آی او اس 12 قابلیت های جدیدی را درون سیستم عامل کنونی گوشی ها و آیفون های خود تجربه کنند. اگرچه آپدیت آی او اس 11.4 قابلیت های زیادی را به آیفون ها و آیپدها اضافه کرده و سبب ایجاد تغییرات اساسی درونشان شده است، اما بروز یک ایراد، کاربران را با مشکل مواجه کرده است.تعداد بسیار زیادی از کاربرانی که تاکنون آپدیت آی او اس 11.4 را دریافت کرده اند، از افزایش میزان مصرف انرژی گله مند هستند. به گفته یکی از کاربران محصولات اپل، گوشی آیفون 6 وی تا پیش از دریافت جدیدترین آپدیت مشکلی نداشته است، اما بعد از دریافت به روزرسانی iOS 11.4، حتی در صورت عدم استفاده از گوشی نیز شارژ باتری با سرعتی بالا تخلیه می شود.این کاربر ادعا می کند پیشتر با یک مرتبه شارژ صفر تا صد باتری، برای یک روز کامل از دستگاه استفاده می کرد، اما اکنون گوشی کمتر از نصف روز شارژ نگه می دارد. وی به عنوان نمونه ای از تعداد زیادی از کاربرانی که به این مشکل برخورد کرده اند، تاکید کرد به جز دریافت آپدیت آی او اس 11.4 هیچ عمل دیگری انجام نداده است. نیاز به خاموش کردن گوشی به منظور جلوگیری از خاموش شدن خودکار آن بعد از اتمام شارژ باتری به صورت غیر عادی، این کاربر را عصبانی کرده است!همچنین بخوانید:آی او اس 11.4 : تکنولوژی استریم اپل ایرپلی 2 چیست؟کاربر دیگری در شبکه های اجتماعی از مشکل افزایش مصرف باتری آیفون 6 اس پلاس وی بعد از دریافت جدیدترین آپدیت خبر داد. او ادعا کرد باتری گوشی کاملا سالم بوده و در ادامه نصب جدیدترین به روزرسانی، چندین مرتبه مشاهده کرده شارژ باتری بدون استفاده از دستگاه، به طور ناگهانی و طی چند دقیقه، بیشتر از 30 درصد کاهش پیدا کرده است.همچنین بخوانید:هرآنچه تاکنون از سیستم عامل iOS 11.4 اپل می دانیمبه نظر می رسد این مشکل مربوط به یک مدل خاص نیست. برای برخی کاربران خاموش کردن اتصال وای فای به طور کامل و برای برخی دیگر اتصال به یک شبکه وای فای 2.4 گیگاهرتزی به جای 5 گیگاهرتزی، مشکل را رفع کرده است.از آنجایی که تعداد زیادی از کاربران برای رفع مشکل باتری هیچ راهکاری پیدا نکرده اند، در نهایت به آی او اس ورژن 11.3 دان گرید کردند. متاسفانه اپل هنوز به صورت رسمی بیانیه ای پیرامون این موضوع منتشر نکرده است.منبع :gsmarena

برچسب ها:

مطلب با عنوان آپدیت آی او اس 11.4 عمر باتری آیفون‌ها را کاهش می‌دهد از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آپدیت آی او اس 11.4 عمر باتری آیفون‌ها را کاهش می‌دهد از وب سایت آفتاب نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آفتاب نیوز aftabnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون