روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: آفتاب نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان دریافت و برقراری تماس در اپل واچ با تکنولوژی Smart Number میسر شد از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

دریافت و برقراری تماس در اپل واچ با تکنولوژی Smart Number میسر شد

تکنولوژی Smart Number که توسط اپراتور EE معرفی شده است، به کاربران اجازه می دهد از یک اپل واچ و یا تبلت آیپد به منظور برقراری تماس استفاده کنند. فناوری اسمارت نامبر برای کاربران محصولات مختلف اپل بسیار کاربردی خواهد بود. EE اولین اپراتور کشور انگلستان است که از فناوری Smart Number پشتیبانی می کند. به لطف ...

نوشته دریافت و برقراری تماس در اپل واچ با تکنولوژی Smart Number میسر شد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

تکنولوژی Smart Number که توسط اپراتور EE معرفی شده است، به کاربران اجازه می دهد از یک اپل واچ و یا تبلت آیپد به منظور برقراری تماس استفاده کنند. فناوری اسمارت نامبر برای کاربران محصولات مختلف اپل بسیار کاربردی خواهد بود.EE اولین اپراتور کشور انگلستان است که از فناوری Smart Number پشتیبانی می کند. به لطف آن می توان با استفاده از شماره سیم کارت قرار گرفته درون آیفون بر روی آیپد، اپل واچ، مک و حتی آیپاد اقدام به برقراری تماس صوتی و یا ارسال پیام متنی کرد.برای استفاده از این فناوری به یک دستگاه اصلی نیاز خواهید داشت که می تواند آیفون 6 و یا یک گوشی جدیدتر باشد. همچنین سیستم عامل دستگاه اصلی نباید کمتر از آی او اس 11.3 باشد. سپس قادر خواهید بود این گوشی را به حداکثر پنج دستگاه ساخت دست اپل دیگر متصل کنید. نکته بسیار مهم اینجاست که استفاده از این سرویس رایگان است.بعد از برقراری اتصال، تکنولوژی Smart Number سبب می شود تماس های گرفته شده با شماره موبایل کاربر، که سیم کارت آن درون دستگاه اصلی قرار دارد، به دیگر دستگاه های متصل شامل آیپد، اپل واچ، آیپاد و یا مک بوک وی منتقل شوند. در زمان تلاش برای آغاز یک تماس تلفنی نیز از همان شماره موبایل استفاده خواهد شد. با تکنولوژی Smart Number می توان تماس را در یکی از دستگاه ها آغاز کرد و در دیگری ادامه داد.همچنین بخوانید:توضیحات اپل درباره نحوه اجرای برنامه های آی او اس بر روی مکبرای اتصال گجت ها به یکدیگر اجباری به استفاده از سیم کارت اپراتور EE وجود نداشته و کافی است آن ها به اینترنت متصل باشند. حال این اتصال می تواند از طریق وای فای و یا اتصال همراه هر سیم کارتی فراهم شود. فراموش نکنید حین قرار داشتن در سایر کشورها به غیر از انگلستان، تماس از طریق وای فای امکان پذیر نخواهد بود، اما اگر گجت ها با وجود قرارگیری شما خارج از کشور هنوز در انگلستان باشند، تماس به آن ها نیز منتقل می شود. از آنجایی که ویژگی Wi-Fi Calling از طریق آی کلاد، تنها در سیستم عامل آی او اس وجود دارد، در حال حاضر امکان استفاده از قابلیت مشابه در دستگاه های اندرویدی فراهم نیست.منبع :gsmarena

برچسب ها:

مطلب با عنوان دریافت و برقراری تماس در اپل واچ با تکنولوژی Smart Number میسر شد از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان دریافت و برقراری تماس در اپل واچ با تکنولوژی Smart Number میسر شد از وب سایت آفتاب نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آفتاب نیوز aftabnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون