روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: آفتاب نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آپدیت اندروید 8 برای گلکسی اس 7 در ایران منتشر شد از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آپدیت اندروید 8 برای گلکسی اس 7 در ایران منتشر شد

آپدیت اندروید 8 اوریو برای گلکسی اس 7 سامسونگ سرانجام برای کاربران ایرانی منتشر شد. انتشار به روزرسانی سیستم عامل اندروید 8 برای گلکسی اس 7 سامسونگ در حالی اتفاق می افتد که برخی شرکت ها، عرضه نسخه بتای سیستم عامل جدید پلتفرم اندروید را برای گوشی های خود آغاز کرده اند. بر اساس گزارش یکی از کاربران ...

نوشته آپدیت اندروید 8 برای گلکسی اس 7 در ایران منتشر شد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

آپدیت اندروید 8 اوریو برای گلکسی اس 7 سامسونگ سرانجام برای کاربران ایرانی منتشر شد. انتشار به روزرسانی سیستم عامل اندروید 8 برای گلکسی اس 7 سامسونگ در حالی اتفاق می افتد که برخی شرکت ها، عرضه نسخه بتای سیستم عامل جدید پلتفرم اندروید را برای گوشی های خود آغاز کرده اند.بر اساس گزارش یکی از کاربران گجت نیوز (آقای محمد بویری)، آپدیت اندروید 8 اوریو به تازگی برای پرچمدار سال 2016 سامسونگ منتشر شده است. در ادامه به برخی از قابلیت های جدیدی که درون سند متنی آپدیت اندروید 8 اوریو برای سامسونگ گلکسی اس 7 به آن ها اشاره شده است اشاره می کنیم.در متن به روزرسانی تاکید شده حتما از تمامی اطلاعات مهم خود پیش از آغاز دانلود و نصب به روزرسانی بکاپ بگیرید، چرا که بعد از نصب سیستم عامل جدید، تمامی آن ها پاک خواهند شد.پنل سریع: بعد از دریافت اندروید 8 برای گلکسی اس 7 خواهید توانست اعلان های هر برنامه را با گروه های اعلان، مدیریت کنید. البته تمامی اپلیکیشن ها از این قابلیت پشتیبانی نمی کنند. برای آن دسته از نوتیفیکیشن هایی که قابل رویت نیستند، نمادها در پایین پنل اعلانات نمایش داده خواهند شد.صفحه اصلی: از این پس بعد از لمس یک برنامه و نگه داشتن انگشت بر روی آن خواهید توانست میانبرهای کارهای معمول و یا پیشنهاد شده درون برنامه را مشاهده کنید. این ویژگی نیز مختص اپلیکیشن هایی است که از آن پشتیبانی می کنند.صفحه کلید سامسونگ: از این پس و به لطف انتشار اندروید 8 برای گلکسی اس 7 نوار ابزار گوشی دسترسی سریع به عملکردهای مفید را امکان پذیر می کند. همچنین صفحه کلید GIF به کاربر اجازه خواهد داد این دسته از فایل های تصویری متحرک را ارسال کند. بعد از دریافت به روزرسانی سیستم عامل جدید، صفحه کلیدها با کنتراست بیشتری در دسترس هستند.کارکرد سیستم: به منظور بهبود کارایی گوشی و افزایش عمر باتری، در اندروید 8 برای گلکسی اس7 میزان فعالیت های انجام شده در پس زمینه محدود خواهند شد. همچنین تمامی برنامه های در حال اجرا درون پنل اعلان نشان داده می شوند.صفحه قفل و صفحه نمایش همیشه روشن: برای صفحه قفل و صفحه همیشه روشن یا همان Always-On Display ساعت های جدیدی معرفی شده است. می توان میزان شفافیت اعلانات در این بخش ها را به دلخواه تغییر داد.Smart View: در زمان نمایش صفحه تلفن در صفحه دیگر، صفحه تلفن تاریک می شود.سامسونگ کلاد: می توان در سیستم عامل جدید عکس ها و یادداشت های ذخیره شده درون Samsung Cloud را به راحتی مشاهده و مدیریت کرد. همچنین از این پس ذخیره سازی هر نوع فایلی درون فضای ابری سامسونگ امکان پذیر است.اگر شما نیز نوتیفیکیشن در دسترس بودن آپدیت اندروید 8 برای گلکسی اس 7 را دریافت کرده و یا آن را دانلود و نصب کرده اید، این موضوع را در بخش نظرات با دیگر کاربران پرچمدار سال 2016 سامسونگ به اشتراک بگذارید.تهیه شده در :گجت نیوز…

برچسب ها:

مطلب با عنوان آپدیت اندروید 8 برای گلکسی اس 7 در ایران منتشر شد از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آپدیت اندروید 8 برای گلکسی اس 7 در ایران منتشر شد از وب سایت آفتاب نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آفتاب نیوز aftabnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون