روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: آفتاب نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان پرچمدار بعدی هواوی با پنل 6.9 اینچی ساخت سامسونگ در راه است از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

پرچمدار بعدی هواوی با پنل 6.9 اینچی ساخت سامسونگ در راه است

گزارشی از کره جنوبی بیرون آمده که پرچمدار آتی هواوی را مجهز به یک پنل اولد (OLED) تقریبا 7 اینچی توصیف کرده و سامسونگ را تامین کننده ی این پنل بزرگ معرفی نموده است. امروزه وجود نمایشگرهای 6 اینچی در پرچمداران بازار موبایل، به امری متداول بدل شده است؛ اما هنوز هیچ گوشی هوشمندی با پنل ...

نوشته پرچمدار بعدی هواوی با پنل 6.9 اینچی ساخت سامسونگ در راه است اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

گزارشی از کره جنوبی بیرون آمده که پرچمدار آتی هواوی را مجهز به یک پنل اولد (OLED) تقریبا 7 اینچی توصیف کرده و سامسونگ را تامین کننده ی این پنل بزرگ معرفی نموده است.امروزه وجود نمایشگرهای 6 اینچی در پرچمداران بازار موبایل، به امری متداول بدل شده است؛ اما هنوز هیچ گوشی هوشمندی با پنل 7 اینچی سراغ نداریم، زیرا در این صورت عملا باید نام تبلت را روی آن نهاد. با این حال به تازگی گزارشی منتشر شده که از وجود نمایشگر اولد 6.9 اینچی ساخت «سامسونگ دیسپلی» در پرچمدار آتی هواوی حکایت دارد.در صورت صحت داشتن این ادعا، نمایشگر تقریبا 7 اینچی این محصول، بسیار بزرگتر از هر گوشی هوشمند دیگری خواهد بود که تاکنون روانه بازار شده است. پیش تر گزارش شده بود که کمپانی هواوی پرچمدار بعدی خود را با نام احتمالی میت 20 (Mate 20) و مجهز به نمایشگر آمولد در نیمه دوم سال جاری میلادی، رونمایی و عرضه خواهد کرد.در حال حاضر پنل های خمیده ی سامسونگ دیسپلی، از محبوبیت فراوانی نزد تولیدکنندگان گوشی های هوشمند برخوردارند و گزارش شده است که کمپانی چینی اوپو (Oppo) نیز برای تولید پرچمدار جدید خود چنین پنلی را از سامسونگ خریداری خواهد کرد. البته ظاهرا این موضوع درباره هواوی صادق نیست؛ زیرا این کمپانی پنل خمیده را در نظر ندارد و مشتری پنل های اولد مسطح سامسونگ دیسپلی شده است.در این گزارش، اطلاعاتی در مورد مشخصات فنی پنل پرچمدار بعدی هواوی دیده نمی شود و تنها از آن به عنوان گوشی هوشمندی با بزرگترین صفحه نمایش ممکن یاد شده است. اما ظاهرا خود سامسونگ نیز، قصد فراخ ساختن مرزهای صفحه نمایش محصولاتش را دارد و این قصد را با تجهیز گلکسی نوت 9 به یک پنل 6.38 اینچی عملی خواهد کرد. همچنین گفته می شود مدل بعدی آیفون نیز از یک نمایشگر 6.46 اینچی بهره خواهد برد. با این اوصاف، پرچمدار آتی هواوی در راه ورود به قلمروی تبلت ها چندان هم تنها نخواهد بود.همچنین بخوانید:سامسونگ وظیفه تولید پنل اولد آیفون 9 را بر عهده خواهد داشتبه نظر می رسد تصمیم هواوی برای تعبیه چنین پنل بزرگی در محصول جدید خود، به خواسته مشتریان چینی ارتباط داشته باشد؛ چرا که اغلب این کاربران به دلیل رسم الخط خاص زبان چینی، خرید گوشی هایی با بزرگترین صفحه نمایش ممکن را ترجیح می دهند و هواوی با اتخاذ چنین تصمیمی، قصد دارد دست بالا در بازار این کشور را حفظ کند.انتظار می رود سامسونگ دیسپلی، کار تامین پنل های اولد 6.9 اینچی پرچمدار آتی هواوی را تا انتهای سه ماهه سوم سال 2018 به پایان برساند.منبع :sammobile

برچسب ها:

مطلب با عنوان پرچمدار بعدی هواوی با پنل 6.9 اینچی ساخت سامسونگ در راه است از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان پرچمدار بعدی هواوی با پنل 6.9 اینچی ساخت سامسونگ در راه است از وب سایت آفتاب نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آفتاب نیوز aftabnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون