روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: آفتاب نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان E3 2018: نمایش جدید بازی Death Stranding منتشر شد از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

E3 2018: نمایش جدید بازی Death Stranding منتشر شد

در جریان کنفرانس خبری شرکت سونی در رویداد E3 2018، تریلر جدیدی از بازی Death Stranding به نمایش گذاشته شد که شگفت انگیز به نظر می رسد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب سایت گیمشات همراه باشید.

نوشته گیم شات: تریلر جدید بازی Death Stranding منتشر شد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

در جریان کنفرانس خبری شرکت سونی در رویداد E3 2018، تریلر جدیدی از بازی Death Stranding به نمایش گذاشته شد که شگفت انگیز به نظر می رسد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب سایت گیمشات همراه باشید.سرانجام توانستیم اولین تریلر از گیم پلی بازی Death Stranding را مشاهده کنیم تا فقط از روی تریلر های سینمایی قضاوت نکنیم. در این تریلر گیم پلی مشاهده می کنیم که شخصیت اصلی داستان در محیط های فوق العاده زیبایی به کاوش می پردازد. علاوه بر این، صحنه های سینمایی نیز در این نمایش قرار گرفته بودند و همچنین شاهد یک شخصیت موئنث نیز هستیم که به نظر Léa Seydoux نام دارد.بازی Death Stranding قرار است در زمان مشخصی به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر شود. شما می توانید نمایش جدید این عنوان در کنفرانس خبری شرکن سونی در E3 2018 را در زیر مشاهده نمایید:منبع :Dualshockersکلمات کلیدی: Death Strandinge3 2018

برچسب ها:

مطلب با عنوان E3 2018: نمایش جدید بازی Death Stranding منتشر شد از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان E3 2018: نمایش جدید بازی Death Stranding منتشر شد از وب سایت آفتاب نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آفتاب نیوز aftabnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون