روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: آفتاب نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان گروه بهمن لغو قرارداد با مزدا را تکذیب کرد از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

گروه بهمن لغو قرارداد با مزدا را تکذیب کرد

پیرو انتشار خبرهایی در مورد لغو قرارداد بهمن موتور با شرکت مزدا، گروه بهمن با صدور اطلاعیه ای رسما اعلام کرد این قرارداد لغو نشده و روابط این دو شرکت همچنان ادامه دارد. روز گذشته خبری در رسانه ها منتشر شد مبنی بر این که پس از تعلیق فعالیت گروه پژو سیتروئن در ایران، شرکت مزدا نیز ...

نوشته گروه بهمن لغو قرارداد با مزدا را تکذیب کرد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

پیرو انتشار خبرهایی در مورد لغو قرارداد بهمن موتور با شرکت مزدا، گروه بهمن با صدور اطلاعیه ای رسما اعلام کرد این قرارداد لغو نشده و روابط این دو شرکت همچنان ادامه دارد.روز گذشته خبری در رسانه ها منتشر شد مبنی بر این که پس از تعلیق فعالیت گروه پژو سیتروئن در ایران، شرکت مزدا نیز به دلیل تحریم ها قرارداد خود با شرکت بهمن موتور را لغو کرده است. حتی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ایران در این رابطه اظهار کرد بهمن موتور شرکت چینی هاوال را جایگزین مزدا کرده است. همچنین بخوانید:قرارداد مزدا با بهمن موتور فسخ شدحالا روابط عمومی گروه بهمن با توجه به انتشار خبر فسخ قرارداد مزدا اطلاعیه ای صادر کرد و در این رابطه توضیح داد:بیش از 60 سال از همکاری گروه بهمن با مزدا در خصوص تولید انواع خودروهای سواری و وانت می گذرد و بهمن به عنوان تنها نماینده رسمی این شرکت در ایران در حال فعالیت است. در حال حاضر نیز هیچ لغو قراردادی نه از سوی بهمن و نه از سوی مزدا اعلام نشده است و روابط این دو شرکت همچنان ادامه دارد.طبق اعلام گروه بهمن ، در حال حاضر شرکت بهمن موتور تولید و عرضه خودروی مزدا 3 اف ال (Mazda 3 FL) را طبق برنامه ادامه می دهد و مذاکرات با شرکت مزدا برای ورود و عرضه محصولات جدید این برند صورت گرفته است.تهیه شده درگجت نیوز

برچسب ها:

مطلب با عنوان گروه بهمن لغو قرارداد با مزدا را تکذیب کرد از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان گروه بهمن لغو قرارداد با مزدا را تکذیب کرد از وب سایت آفتاب نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آفتاب نیوز aftabnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون