روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: آفتاب نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان E3 2018: تریلر جدیدی از بازی The Last Of Us Part 2 به نمایش در آمد از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

E3 2018: تریلر جدیدی از بازی The Last Of Us Part 2 به نمایش در آمد

بازی The Last Of Us Part 2 اگر یکی از مهم ترین آثار حاضر در نمایشگاه E3 2018 نباشد، قطعا یکی از بزرگ ترین عناوین کمپانی سونی محسوب می شود. این بازی که پیش تر حضورش در E3 2018 تایید شده بود، حالا و در اقدامی قابل پیش بینی شاهد انتشار تریلر جدیدی از آن بوده ایم که شما می توانید در ...

نوشته گیم شات: نخستین تریلر گیم پلی بازی The Last Of Us Part 2 منتشر شد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

بازی The Last Of Us Part 2 اگر یکی از مهم ترین آثار حاضر در نمایشگاه E3 2018 نباشد، قطعا یکی از بزرگ ترین عناوین کمپانی سونی محسوب می شود. این بازی که پیش تر حضورش در E3 2018 تایید شده بود، حالا و در اقدامی قابل پیش بینی شاهد انتشار تریلر جدیدی از آن بوده ایم که شما می توانید در ادامه آن را ببینید.همایش E3 2018 تا حد قابل قبولی هیجان انگیز و پر از سورپرایز بوده است. رویدادی که شب گذشته و با کنفرانس مایکروسافت شروع شد و حالا قرار است با نمایش سونی پایان یابد؛ البته پس از کنفرانس سونی شاهد نمایشی از نینتندو خواهیم بود که در قالب نینتندو دایرکت پخش می شود. سونی طی هفته های گذشته از حضور چهار عنوان موردانتظار این کمپانی در E3 2018 خبر داد. یکی از این چهار عنوان بازی The Last Of Us Part 2 است که حضورش در نمایش سونی پیش تر تایید شده بود. چنان چه انتظار می رفت در جریان E3 2018 علاوه بر انتشار اطلاعات جدید از روند ساخت این بازی، نمایشی چند دقیقه ای هم به تصویر کشیده شد که برای دقایقی همه را به سکوت واداشت.بازی The Last Of Us Part 2 قرار است دنباله ای بر نسخه نسل هفتمی خود باشد که با یک پایان عجیب رو به رو شده بود. این بار محوریت داستان برخلاف نسخه قبلی که رابطه میان پدر و فرزند را شکل می داد، در خصوص انتقام است. در بازی The Last of Us Part 2 بازیکنان کنترل شخصیت الی را به دست خواهند گرفت و باید دید که چرا او تا این اندازه خشمگین است و می خواهد تا آخرین قطره از خون دشمنانش را بنوشد. وضعیتی که چندان با روحیات شخصیت الی سازگاری ندارد و به نظر می آید که او دچار یک جهش شخصیتی بزرگ خواهد شد. شما در ادامه می توانید تریلر منتشر شده از بازی The Last Of Us Part 2 در E3 2018 را مشاهده کنید:بازی هایی نظیر Death Stranding و Spider Man نیز در طول کنفرانس سونی نمایش های ویژه ای خواهند داشت و شما می توانید تمامی این تریلرها را به ساده ترین راه ممکن از طریق قاب گیم شات دنبال کنید. تاکنون تاریخ عرضه ای برای این بازی اعلام نشده است و باید دید که آیا تا انتهای کنفرانس امشب سونی بازه زمانی کلی عرضه The Last Of Us Part 2 را تعیین می کند یا خیر. شما نیز نظراتتان را در رابطه با جدیدترین تریلر منتشر شده از بازی The Last Of Us Part 2 با ما به اشتراک بگذارید.منبع :گیم شاتکلمات کلیدی: e3 2018بازی The Last of Us: Part 2مراسم E3 2018

برچسب ها:

مطلب با عنوان E3 2018: تریلر جدیدی از بازی The Last Of Us Part 2 به نمایش در آمد از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان E3 2018: تریلر جدیدی از بازی The Last Of Us Part 2 به نمایش در آمد از وب سایت آفتاب نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آفتاب نیوز aftabnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون