روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: آفتاب نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان جلسه اضطراری کمسیون صنایع مجلس برای بررسی قرارداد پژو برگزار می‌شود از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

جلسه اضطراری کمسیون صنایع مجلس برای بررسی قرارداد پژو برگزار می‌شود

کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی برای بررسی قرارداد پژو و رنو در ایران، جلسه اضطراری برگزار می کند. عضو کمیسیون صنایع مجلس از پیگیری تضامین اخذ شده از این شرکت ها در هفته جاری خبر داد. عبدالله رضاییان، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اعلام کرد جلسه اضطراری در مجلس برای بررسی وضعیت ...

نوشته جلسه اضطراری کمسیون صنایع مجلس برای بررسی قرارداد پژو برگزار می شود اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی برای بررسی قرارداد پژو و رنو در ایران، جلسه اضطراری برگزار می کند. عضو کمیسیون صنایع مجلس از پیگیری تضامین اخذ شده از این شرکت ها در هفته جاری خبر داد.عبدالله رضاییان، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اعلام کرد جلسه اضطراری در مجلس برای بررسی وضعیت قرارداد پژو سیتروئن و رنو برگزار می شود. رضاییان با اشاره به خروج شرکت های اروپایی از صنایع خودروسازی ایران گفت پروژه شرکت سیتروئن در کاشان تقریبا به تولید رسیده و دستگاه ها برای تولیدات جدید نصب شده اند. بنابراین مشخص نیست با تحریم های جدید آمریکا، این شرکت چه سیاستی را اتخاذ خواهد کرد.نماینده مردم قائمشهر در مجلس اضافه کرد توقف فعالیت های این کارخانه، ضرر و زیان هنگفتی را به شرکت سیتروئن خواهد رساند. البته قراردادهای سیتروئن محکم تر از قرارداد پژو و رنو است و این شرکت خسارت ها را بر عهده دارد. عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس همچنین در مورد شرکت های رنو و پژو اظهار کرد:شرکت رنو و پژو هنوز سرمایه گذاری جدی در صنعت خودروسازی ما انجام نداده اند، اما شرکت سیتروئن سرمایه گذاری کرده و آورده ی خود را سپرده گذاری کرده است. این شرکت تجهیزات خود را نصب کرده و باید در خردادماه به تولید برسد و محصولاتش را به بازار عرضه کند.وی تاکید کرد که باید قرارداد پژو و رنو در کمیسیون صنایع و معادن مجلس مورد بررسی قرار بگیرد تا مشخص شود با توجه به سابقه قبلی این شرکت ها در بدعهدی در قبال قراردادها، چه نوع ضمانت های اجرایی از آن ها اخذ شده است تا در صورت تخطی از قرارداد، خسارت های وارده به ایران را بپردازند. رضاییان افزود در شرایط فعلی می توانیم با کشورهایی مانند چین به فعالیت های تولیدی خود در صنعت خودروسازی ادامه دهیم تا نیاز بازار تامین شود. نگرانی ما این است که قیمت خودروها افزایش پیدا کند و مصرف کنندگان دچار مشکل شوند. صنایع خودروسازی ما وابستگی زیادی به این شرکت ها ندارد، اما ایجاد نوسان در بازار خطرناک است.نماینده مردم قائمشهر در مجلس در پایان خاطرنشان کرد که جلسه اضطراری کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی برای بررسی خروج شرکت های اروپایی از کشور و نوع قراردادهای ایران خودرو و سایپا با این شرکت ها و بررسی تضامین گرفته شده، در هفته جاری برگزار می شود.منبع :Mehrnews

برچسب ها:

مطلب با عنوان جلسه اضطراری کمسیون صنایع مجلس برای بررسی قرارداد پژو برگزار می‌شود از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان جلسه اضطراری کمسیون صنایع مجلس برای بررسی قرارداد پژو برگزار می‌شود از وب سایت آفتاب نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آفتاب نیوز aftabnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون