روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: آفتاب نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان بنچمارک گوشی گیمینگ ایسوس روگ خبر از ظهور یک گوشی شگفت انگیز می‌دهد از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

بنچمارک گوشی گیمینگ ایسوس روگ خبر از ظهور یک گوشی شگفت انگیز می‌دهد

بنچمارک گوشی گیمینگ ایسوس روگ (Asus ROG) پیش از عرضه جهانی آن منتشر شد. امتیازهای منتشر شده در این بنچمارک، خبر از ظهور یک گوشی قدرتمندتر نسبت به دیگر گوشی های مجهز به تراشه اسنپدراگون 845 می دهد. ایسوس در جدیدترین گوشی خود که در اصل یک گوشی گیمینگ است از تراشه اسنپدراگون 845 استفاده کرده ...

نوشته بنچمارک گوشی گیمینگ ایسوس روگ خبر از ظهور یک گوشی شگفت انگیز می دهد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

بنچمارک گوشی گیمینگ ایسوس روگ (Asus ROG) پیش از عرضه جهانی آن منتشر شد. امتیازهای منتشر شده در این بنچمارک، خبر از ظهور یک گوشی قدرتمندتر نسبت به دیگر گوشی های مجهز به تراشه اسنپدراگون 845 می دهد.ایسوس در جدیدترین گوشی خود که در اصل یک گوشی گیمینگ است از تراشه اسنپدراگون 845 استفاده کرده است که می تواند سرعت کلاک آن تا 2.96 گیگاهرتز بالا برود. این قدرت پردازشی از گوشی گیمینگ ایسوس روگ عملکردی قدرتمندانه تر از هر پرچمدار و گوشی گیمینگ دیگری ساخته است. ایسوس برای خنک نگه داشتن این چیپ سریع نیز ایسوس یک لوله ی مسی را در داخل آن قرار داده و آن را به یک اتاق بخار سه بعدی متصل کرده است. آیا این کارها ارزشش را داشت؟ امتیازهای بنچمارک دریافت شده توسط این گوشی ایده هایی به ما می دهند. بیشتر بخوانید:نگاهی ویدیویی به موبایل گیمینگ ایسوس ROG Phone (گجت تی وی)بله، گوشی گیمینگ ایسوس روگ ارزش این طراحی پیچیده را داشته است، در حالی که گوشی همچنان باریک باقی مانده است. لازم به ذکر است که این گوشی سه ماهه آینده به عرضه خواهد رسید، پس همچنان زمان برای بهبود گوشی نیز باقی مانده است.به طور مثال واضح نیست این بنچمارک از حالت X سود می برد یا خیر، که 4 هسته ی کم سرعت در اسنپدراگون 845 را غیرفعال می کند و حداقلل سرعت چهار هسته ی سریع را افزایش می دهد. همانطور که مشاهده می کنید، چهار هسته ی بزرگ اغلب قدرت را در آزمایش های چند هسته ای تشکیل می دهند. در حالت تک هسته ای امتیاز حدودی 2500 و در حالت چند هسته ای امتیازی نزدیک به 1000 به دست آمده است. برای جلوی گرم شدن گوشی را گرفتن نیز چهار هسته ی کوچک با غیرفعال شدن، فضای بیشتری را برای فعالیت های هسته های بزرگتر باز می کنند.ایسوس یک راه حل سرمایشی فعال را نیز ارائه می کند. این گزینه ی انتخابی خنک کننده AeroActive برای دوره های بازی طولانی مدت مورد استفاده قرار گرفته است.منبع :gsmarena

برچسب ها:

مطلب با عنوان بنچمارک گوشی گیمینگ ایسوس روگ خبر از ظهور یک گوشی شگفت انگیز می‌دهد از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان بنچمارک گوشی گیمینگ ایسوس روگ خبر از ظهور یک گوشی شگفت انگیز می‌دهد از وب سایت آفتاب نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آفتاب نیوز aftabnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون