روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: آفتاب نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان هواوی میت 20 پرو می‌تواند به نمایشگر 6.9 اینچی اولد سامسونگ تجهیز شود از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

هواوی میت 20 پرو می‌تواند به نمایشگر 6.9 اینچی اولد سامسونگ تجهیز شود

هواوی به تازگی تولید یک نمایشگر 6.9 اینچی اولد را به سامسونگ سفارش داده است. بر اساس شایعات به نظر می رسد این نمایشگر می تواند مختص گوشی هواوی میت 20 پرو (Huawei Mate 20 Pro) به تولید برسد. یک گزارش از سوی The Bell ادعا می کند که شرکت هواوی با هدف رسیدن به رده ی نخست تولیدکنندگان ...

نوشته هواوی میت 20 پرو می تواند به نمایشگر 6.9 اینچی اولد سامسونگ تجهیز شود اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

هواوی به تازگی تولید یک نمایشگر 6.9 اینچی اولد را به سامسونگ سفارش داده است. بر اساس شایعات به نظر می رسد این نمایشگر می تواند مختص گوشی هواوی میت 20 پرو (Huawei Mate 20 Pro) به تولید برسد.یک گزارش از سوی The Bell ادعا می کند که شرکت هواوی با هدف رسیدن به رده ی نخست تولیدکنندگان گوشی های هوشمند، تولید صفحه نمایش های غول پیکر 6.9 اینچی اولد را برای گوشی پیش روی خود به سامسونگ سفارش داده است. آیا این نمایشگر برای گوشی هواوی میت 20 پرو سفارش داده شده است؟گزارش مذکور این موضوع را بیان می کند که سامسونگ در حال حاضر توزیع کننده نمایشگرهای غول چینی در تمامی سطوح است و اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، کل تولیدها می تواند در طول سه ماهه سوم سال 2018 انجام شود. همچنین گوشی های هوشمندی که از پنل های به تولید رسیده در طول این مدت بهره مند خواهند شد، می توانند در طول سه ماهه چهارم سال 2018 به تولید برسند، هرچند احتمال آنکه عرضه آن ها به سه ماهه نخست سال 2019 برسد نیز زیاد است. در هر صورت، هر چند مشخص نیست که دقیقا چه گوشی این نمایشگر را تصاحب می کند، اما حدس ها و گمانه زنی هایی در این مورد وجود دارد.با توجه به ماهیت پنل اولد و اندازه ی 6.9 اینچی آن، به نظر می رسد هواوی قصد دارد آن را بر روی یکی از گوشی های پرچمدار پیش روی خودش استفاده کند که احتمالا گران قیمت نیز خواهد بود. در نهایت انتخاب ما می تواند یکی از گوشی های خانواده هواوی پی 30 یا میت 20 باشد. اما با توجه به این که گوشی های سری پی هواوی مهم ترین محصولات این شرکت چینی هستند، نمی توانیم انتظار داشته باشیم نسل جدید آن ها تا برگزاری نمایشگاه MWC 2019 بارسلونا معرفی شود، پس می توانیم آن ها را نمایشگرهایی مختص گوشی های سری میت 20 بدانیم.در حال حاضر تنها گوشی های هواوی میت 20 و هواوی میت 20 پرو هستند که انتظار می رود در حوالی ماه اکتبر (مهر یا آبان) معرفی شوند. همچنین اگر هواوی رویه ی پیشین را در معرفی گوشی های سری میت خود در پیش بگیرد، گوشی هواوی میت 20 پرو می تواند از نمایشگر بزرگ تری نسبت به نسخه ی اصلی بهره مند باشد. طی سالیان اخیر، مدل اصلی پرچمداران سری میت از نمایشگری هم اندازه با مدل بزرگ تر خانواده P هواوی برخوردار بود و اندازه نمایشگر مدل میت پرو چند اینچ بزرگ تر بود. بر اساس گمانه زنی های کارشناسان، مدل اصلی Mate 20 از یک نمایشگر 6.1 اینچی و مدل پرو آن نیز از یک نمایشگر 6.9 اینچی برخوردار خواهند بود. بیشتر بخوانید:هواوی میت 20 با تراشه تراشه کایرین 980 در سایت آنتوتو رویت شددر حال حاضر مشخص نیست هواوی این پنل را برای استفاده در چه محصولی سفارش داده است، اما همانطور که گفتیم با توجه به آنکه رونمایی از گوشی های سری میت 20 نزدیک است و آن ها از نمایشگر بزرگی نیز برخوردارند، بهره مندی آن ها از این پنل غول پیکر 6.9 اینچی محتمل تر از هر گزینه ی دیگری است.منبع :phonearena

برچسب ها:

مطلب با عنوان هواوی میت 20 پرو می‌تواند به نمایشگر 6.9 اینچی اولد سامسونگ تجهیز شود از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان هواوی میت 20 پرو می‌تواند به نمایشگر 6.9 اینچی اولد سامسونگ تجهیز شود از وب سایت آفتاب نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آفتاب نیوز aftabnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون