روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: آفتاب نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان انفجار گوشی سامسونگ ، یک خودرو را به کام آتش کشاند! از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

انفجار گوشی سامسونگ ، یک خودرو را به کام آتش کشاند!

انفجار گوشی سامسونگ بازهم حادثه آفرید و این بار خودروی نیسان ماکسیمای یک زن در دیترویت امریکا را طعمه حریق کرد. یک زن که در شهر دیترویت در حال رانندگی بود، ناگهان متوجه جرقه زدن و مشتعل شدن یکی از دو گوشی خود که درون جا لیوانی کنسول خودرو قرار داشتند می شود. راننده با دیدن ...

نوشته انفجار گوشی سامسونگ ، یک خودرو را به کام آتش کشاند! اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

انفجار گوشی سامسونگ بازهم حادثه آفرید و این بار خودروی نیسان ماکسیمای یک زن در دیترویت امریکا را طعمه حریق کرد.یک زن که در شهر دیترویت در حال رانندگی بود، ناگهان متوجه جرقه زدن و مشتعل شدن یکی از دو گوشی خود که درون جا لیوانی کنسول خودرو قرار داشتند می شود. راننده با دیدن این صحنه، توقف کرده و به بیرون می گریزد اما انفجار گوشی سامسونگ ، خودروی او را منهدم می سازد.این ماجرای تازه ترین فاجعه ی ناشی از انفجار گوشی سامسونگ بوده که شبکه تلویزیونی WXYZ آن را روایت کرده است. حادثه در تاریخ 31 اردیبهشت رخ داد و متهمان آن، یکی از دو گوشی گلکسی اس 8 یا گلکسی اس 4 هستند. قربانی حادثه دچار خسارت جانی نشده اما گفته که با رویت شعله های آتش، خود را در آستانه مرگ دیده است.اداره آتش نشانی دیترویت نیز، صحت ماجرای روایت شده را تایید کرده است. به گفته ی وکیل این زن:«موکل من پس از این حادثه دچار اختلال در خواب و صدمات روحی شده است. ما با سامسونگ تماس گرفتیم که البته آن ها بسیار مسئولانه برخورد کرده و تیمی از کارشناسان را برای بررسی خودرو و قطعات باقیمانده ی گوشی ها اعزام کردند. شاید با مشخص شدن اینکه کدام گوشی سبب ایجاد حریق شده است، بتوان از بروز حوادث مشابه و چه بسا خسارت های جانی پیشگیری کرد»ظاهرا قربانی این حادثه هنوز علیه کمپانی کره ای اقامه دعوا نکرده است. همچنین سخنگوی سامسونگ در همین خصوص اظهار داشت:ما تمام قد پشت کیفیت و ایمنی میلیون ها گوشی سامسونگ در ایالات متحده ایستاده ایم و بسیار علاقه مندیم که از چرایی وقوع این حادثه باخبر شویم. البته این امر محقق نخواهد شد مگر با انجام تحقیقات جامع و بررسی تمامی شواهد و مدارک موجود.همچنین بخوانید:برخی از شرکت های هواپیمایی آمریکا استفاده از محصولات سامسونگ در حین پرواز را منع کرده اندانفجار گوشی سامسونگ پیش تر نیز مسبوق به سابقه بوده است و گل سرسبد آن که چند سال پیش کمپانی را با بحرانی تمام عیار مواجه ساخت، به گوشی های گلکسی نوت 7 مربوط می شود. طی تحقیقات به عمل آمده، وجود مشکلی در باتری این دستگاه ها علت آتش سوزی تعداد زیادی از آن ها تشخیص داده شد و نهایتا سامسونگ اقدام به جمع آوری گلکسی نوت 7 از سطح بازار کرد.منبع :phonearena

برچسب ها:

مطلب با عنوان انفجار گوشی سامسونگ ، یک خودرو را به کام آتش کشاند! از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان انفجار گوشی سامسونگ ، یک خودرو را به کام آتش کشاند! از وب سایت آفتاب نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آفتاب نیوز aftabnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون