روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: آفتاب نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان E3 2018: بازی The Elder Scrolls VI معرفی شد از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

E3 2018: بازی The Elder Scrolls VI معرفی شد

شرکت بستدا در کنفرانس خود در رویداد E3 2018 کارت های زیادی برای بازی کردن در چنته نداشت ولی مهم ترین حرکت خود را زد و بازی The Elder Scrolls VI را برای طرفداران تشنه این سری معرفی کرد.

نوشته گیم شات: بازی The Elder Scrolls VI معرفی شد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

شرکت بستدا در کنفرانس خود در رویداد E3 2018 کارت های زیادی برای بازی کردن در چنته نداشت ولی مهم ترین حرکت خود را زد و بازی The Elder Scrolls VI را برای طرفداران تشنه این سری معرفی کرد.از سال پیش بود که بازیکنان به شدت از دست بستدا عصبانی بودند، چون بیش از حد از عنوان The Elder Scrolls استفاده می کرد و آن را به شکل های مختلف برای تمامی پلتفرم ها عرضه کرد و بر روی نسخه بعدی و دنباله این سری تمرکز نداشت. اکنون اما همه بازیکنان در سراسر جهان که طرفداران این سری هستند و مطمئنا تعدادشان نیز بسیار زیاد است از شنیدن این خبر بسیار خوشحال هستند.البته باید ذکر کنیم که یک تیزر کوتاه از بازی The Elder Scrolls VI منتشر شد که نشان می دهد هنوز با تاریخ عرضه بازی فاصله زیادی داریم و اعلام شده است که بعد Starfield، بازی جدید این شرکت، عرضه خواهد شد. می شود گقت که اکنون تمام تمرکز بتسدا بر روی Starfield قرار دارد و نباید انتظار زیاد از آن ها داشت.همچنین علاوه بر آن ما شاهد یک نسخه موبایلی از بازی هستیم که The Elder Scrolls Blades نام دارد. تاد هاوارد اعلام کرده است که این عنوان یک تجربه ناب از این سری خواهد بود و برای پی سی و دیگر پلتفرم ها نیز عرضه می شود و نکته جالب این است که همه بازیکنان از پلتفرم های مختلف می توانند بر روی یک سرور بازی را تجربه کنند.منبع :Dualshockersکلمات کلیدی: e3 2018بازی The Elder Scrolls Bladesبازی The Elder Scrolls VIبستدامراسم E3 2018

برچسب ها:

مطلب با عنوان E3 2018: بازی The Elder Scrolls VI معرفی شد از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان E3 2018: بازی The Elder Scrolls VI معرفی شد از وب سایت آفتاب نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آفتاب نیوز aftabnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون