روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اسپیکر هوشمند سامسونگ در نمایشگاه IFA 2018 معرفی می‌شود از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اسپیکر هوشمند سامسونگ در نمایشگاه IFA 2018 معرفی می‌شود

اسپیکر هوشمند سامسونگ احتمالا با نام “Magbee” در نمایشگاه IFA 2018 معرفی خواهد شد. به نظر می رسد هوش مصنوعی نقشی پررنگ در این اسپیکر خواهد داشت. مطابق با علائم تجاری ثبت شده در اروپا و آمریکا، اسپیکر هوشمند سامسونگ با نام “Magbee” به دست کاربران خواهد رسید. ما اطلاعات چندانی در مورد این اسپیکر جدید نداریم، ...

نوشته اسپیکر هوشمند سامسونگ در نمایشگاه IFA 2018 معرفی می شود اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

اسپیکر هوشمند سامسونگ احتمالا با نام “Magbee” در نمایشگاه IFA 2018 معرفی خواهد شد. به نظر می رسد هوش مصنوعی نقشی پررنگ در این اسپیکر خواهد داشت.مطابق با علائم تجاری ثبت شده در اروپا و آمریکا، اسپیکر هوشمند سامسونگ با نام “Magbee” به دست کاربران خواهد رسید. ما اطلاعات چندانی در مورد این اسپیکر جدید نداریم، اما با اطمینانی بالا می توان وجود دستیار صوتی بیکسبی و همکاری با شرکت هارمن را تایید کرد.پتنتی که اخیرا توسط سامسونگ به ثبت رسیده است، از وجود یک شماره گیر روی این اسپیکر مبتنی بر هوش مصنوعی خبر می دهد. پیش بینی می شود سامسونگ از یک سیستم صوتی وایرلس خانگی با پشتیبانی از صدای چند اتاقه و پخش هم زمان چندین اسپیکر استفاده کند.ممکن است این اسپیکر جدید در رویداد 9 آگوست (18 مرداد) سامسونگ و همراه با گلکسی نوت 9 معرفی شود. ساعت هوشمند گلکسی واچ و تبلت های جدید از جمله گلکسی تب S4، از دیگر محصولاتی هستند که احتمالا در این رویداد معرفی خواهند شد.منبع :GSMArena

برچسب ها:

مطلب با عنوان اسپیکر هوشمند سامسونگ در نمایشگاه IFA 2018 معرفی می‌شود از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اسپیکر هوشمند سامسونگ در نمایشگاه IFA 2018 معرفی می‌شود از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون