روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان شارژر وایرلس جدید سامسونگ قادر به شارژ گلکسی واچ هم خواهد بود از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

شارژر وایرلس جدید سامسونگ قادر به شارژ گلکسی واچ هم خواهد بود

رولاند کوانت با انتشار تصویری از شارژر وایرلس جدید سامسونگ که با نام “Wireless Charger Duo” شناخته می شود، اطلاعات جالبی را فاش کرد. آِیا واقعا این شارژر سرعت بسیار بالایی دارد؟ شارژر بی سیم و پرسرعت گلکسی نوت 9 با خروجی 25 وات را که چندی پیش موفق به دریافت گواهی FCC شده بود، به یاد ...

نوشته شارژر وایرلس جدید سامسونگ قادر به شارژ گلکسی واچ هم خواهد بود اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

رولاند کوانت با انتشار تصویری از شارژر وایرلس جدید سامسونگ که با نام “Wireless Charger Duo” شناخته می شود، اطلاعات جالبی را فاش کرد. آِیا واقعا این شارژر سرعت بسیار بالایی دارد؟شارژر بی سیم و پرسرعت گلکسی نوت 9 با خروجی 25 وات را که چندی پیش موفق به دریافت گواهی FCC شده بود، به یاد دارید؟ تصویری که اخیرا توسط رولاند کوانت منتشر شده است، دستگاهی با شماره مدل EP-N6100 و همین مشخصه ها را نشان می دهد.خبر خوب این است که شارژر وایرلس جدید سامسونگ می تواند گوشی موبایل و ساعت هوشمند گلکسی واچ را به صورت هم زمان شارژ کند. در سوی دیگر، ظاهرا نرخ 25 وات برای شارژ هم زمان دو دستگاه است و این یعنی خبری از سرعت بسیار بالا برای پرچمدار شما نیست.انتظار می رود با نزدیک تر شدن به زمان معرفی گلکسی نوت 9، اطلاعات بیشتری در این زمینه منتشر شود.منبع :GSMArena

برچسب ها:

مطلب با عنوان شارژر وایرلس جدید سامسونگ قادر به شارژ گلکسی واچ هم خواهد بود از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان شارژر وایرلس جدید سامسونگ قادر به شارژ گلکسی واچ هم خواهد بود از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون