روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان قیمت گلکسی Note 9 همانند گلکسی Note 8 سامسونگ خواهد بود از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

قیمت گلکسی Note 9 همانند گلکسی Note 8 سامسونگ خواهد بود

قیمت سامسونگ گلکسی نوت 9 (Samsung Galaxy Note 9) احتمالا به همان اندازه قیمت پرچمدار سال گذشته سری نوت سامسونگ خواهد بود. انتظار می رفت قیمت گلکسی Note 9 سامسونگ سر به فلک بکشد، اما به نظر این شرکت امسال قصد افزایش قیمت ندارد. سامسونگ گلکسی نوت 9 در تاریخ نهم آگوست (هجدهم مرداد) به صورت ...

نوشته قیمت گلکسی Note 9 همانند گلکسی Note 8 سامسونگ خواهد بود اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

قیمت سامسونگ گلکسی نوت 9 (Samsung Galaxy Note 9) احتمالا به همان اندازه قیمت پرچمدار سال گذشته سری نوت سامسونگ خواهد بود. انتظار می رفت قیمت گلکسی Note 9 سامسونگ سر به فلک بکشد، اما به نظر این شرکت امسال قصد افزایش قیمت ندارد.سامسونگ گلکسی نوت 9 در تاریخ نهم آگوست (هجدهم مرداد) به صورت رسمی رونمایی خواهد شد. بر اساس اخبار جدید، حتی می دانیم تاریخ عرضه این گوشی حدود دو هفته بعد یعنی بیست و چهارم آگوست (دوم شهریور) خواهد بود. البته این تاریخ احتمالا مربوط به زمان عرضه گوشی در بازارهای کره جنوبی است. اما قیمت گلکسی Note 9 یکی از قسمت هایی است که درباره آن شک و شبه های زیادی وجود دارد.بر اساس اخبار جدید، به قیمت احتمالی گلکسی نوت 9 سامسونگ پی برده ایم که مربوط به بازارهای کشورهای لهستان می شود. بر اساس آن می توان نتیجه گرفت اگرچه مدل جدید در مقایسه با پرچمدار سری Note سال گذشته پیشرفت های مهمی خواهد داشت، اما قیمت قیمت گلکسی Note 9 و گلکسی Note 8 تفاوتی با یکدیگر ندارد.همچنین بخوانید:گلکسی نوت 9 ؛ پرچمدار سامسونگ با چه قابلیت هایی عرضه می شود؟بر اساس ادعاهای وب سایت لهستانی Spidersweb که مدعی است از یک کارمند سامسونگ حضور یافته در جلسه های برگزار شده در دفتر مرکزی این شرکت اطلاعاتی دریافت کرده است، غول کره ای از هم اکنون در پی بازاریابی برای گلکسی نوت 9 است. قیمت گلکسی Note 9 در لهستان برابر 4299 زلوتی خواهد بود که برابر 995 یورو است.این قیمت به نسخه مجهز به 6 گیگابایت رم و 128 گیگابایت ظرفیت داخلی تعلق دارد. وب سایت Spidersweb مدعی شد بعد از صحبت با یکی از عرضه کنندگان، علاوه بر اطمینان پیدا کردن از قیمت گلکسی نوت 9، به نسخه های رنگ آن یعنی مشکی، آبی و ارغوانی نیز پی برده است. البته همانطور که می دانید، در بازارهای هر کشور، نسخه های رنگی متفاوتی عرضه می شود.گلکسی نوت 8 در سال گذشته، با همین قیمت در بازارهای کشورهای اروپایی عرضه شد. در سال جاری، دوربین گلکسی نوت 9 در مقایسه با مدل قبلی بهبود های فراوانی پیدا کرده و تراشه آن از اسنپدراگون 835 به اسنپدراگون 845 رسیده است. همچنین قلم منحصربه فرد محصولات سری Note، در مدل سال جاری به اتصال بلوتوث مجهز شده و باتری گوشی با افزایش ظرفیت خارق العاده، به 4 هزار میلی آمپر رسیده است. با وجود این تغییرات، عدم تغییر قیمت گلکسی Note 9 در مقایسه با قبل خبر خوبی تلقی می شود.احتمالا سامسونگ عبور از مرز هزار یورو را به زمان عرضه گلکسی اس 10 موکول کرده است. هنوز درباره قیمت سامسونگ گلکسی نوت 9 نمی توان اظهار نظر قطعی کرد، اما احتمال ثابت باقی ماندن قیمت با توجه به سیاست های بازاریابی سامسونگ وجود دارد.منبع :sammobile

مطلب با عنوان قیمت گلکسی Note 9 همانند گلکسی Note 8 سامسونگ خواهد بود از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان قیمت گلکسی Note 9 همانند گلکسی Note 8 سامسونگ خواهد بود از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون