روی خط خبر

موضوع: گجت و پوشیدنی ها منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان هدست واقعیت ترکیبی مجیک لیپ تابستان امسال از راه می‌رسد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

هدست واقعیت ترکیبی مجیک لیپ تابستان امسال از راه می‌رسد

زمان عرضه هدست واقعیت ترکیبی مجیک لیپ در خلال گفتگویی در توییچ مشخص شد. محصول جدید Magic Leap قرار است به تراشه پرقدرت انویدیا Tegra X2 مجهز شود. مجیک لیپ حالا اطلاعات ملموس تری را از عرضه هدست واقعیت ترکیبی خود در اختیار کاربران قرار داده است. در خلال یک چت در توییچ، این کمپانی نشان داد ...

نوشته هدست واقعیت ترکیبی مجیک لیپ تابستان امسال از راه می رسد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

زمان عرضه هدست واقعیت ترکیبی مجیک لیپ در خلال گفتگویی در توییچ مشخص شد. محصول جدید Magic Leap قرار است به تراشه پرقدرت انویدیا Tegra X2 مجهز شود.مجیک لیپ حالا اطلاعات ملموس تری را از عرضه هدست واقعیت ترکیبی خود در اختیار کاربران قرار داده است. در خلال یک چت در توییچ، این کمپانی نشان داد که نسخه “Creator Edition” از هدست “One”، اواخر تابستان امسال در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. همچنین به لطف تجهیز این گجت پوشیدنی به سیستم روی چیپ Tegra X2 شرکت انویدیا -که علاوه بر توانایی بالا، مصرف برق پایینی دارد- هدست واقعیت ترکیبی مجیک لیپ قدرت پردازشی بالایی خواهد داشت.مدیران اطلاعات مربوط به میزان شارژردهی و طول عمر تقریبی باتری را مشخص نکرده و در عوض، اذعان داشتند که این موضوع به توسعه دهندگان بستگی دارد که عناوین آنها تا چه اندازه سنگین باشد. برای درک بهتر، می توان گفت روی کنسول نینتندو سوئیچ، یک بازی معمایی ساده برق بسیار کمتری را در مقایسه با یک بازی مهیج اکشن مصرف می کند. فناوری مجیک لیپ می تواند از ردیابی ژست های دست، ردیابی چشم و یک کنترلر فیزیکی استفاده کند؛ در نتیجه، متغیرهای بسیاری دخیل هستند.در حال حاضر، بسیاری از اطلاعات مربوط به این هدست همچون قیمت نهایی در هاله ای از ابهام هستند. پیش تر نگرانی هایی در مورد قیمت حداقل هزار دلاری هدست مجیک لیپ وجود داشت، ولی این مبلغ لزوما پولی نیست که شما پرداخت خواهید کرد. با این وجود، یقینا این هدست حتی برای متقاضیان اولیه ارزان نخواهد بود چرا که ما با محصولی پریمیوم رو به رو هستیم.منبع :Engadget

برچسب ها:

مطلب با عنوان هدست واقعیت ترکیبی مجیک لیپ تابستان امسال از راه می‌رسد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان هدست واقعیت ترکیبی مجیک لیپ تابستان امسال از راه می‌رسد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون