روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان سرعت نسل جدید فناوری Super Charge هواوی به شکل قابل توجهی افزایش می‌یابد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

سرعت نسل جدید فناوری Super Charge هواوی به شکل قابل توجهی افزایش می‌یابد

نسل جدید فناوری Super Charge هواوی با افزایش تقریبا دوبرابری سرعت نسبت به نسل قبلی، موبایل شما را ظرف 30 دقیقه تا 90 درصد شارژ می کند. اما از این فناوری در کدام گوشی ها استفاده خواهد شد؟ این روزها اغلب تلفن های هوشمند همراه با تکنولوژی شارژ سریع در اختیار کاربران قرار می گیرند تا از ...

نوشته سرعت نسل جدید فناوری Super Charge هواوی به شکل قابل توجهی افزایش می یابد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

نسل جدید فناوری Super Charge هواوی با افزایش تقریبا دوبرابری سرعت نسبت به نسل قبلی، موبایل شما را ظرف 30 دقیقه تا 90 درصد شارژ می کند. اما از این فناوری در کدام گوشی ها استفاده خواهد شد؟این روزها اغلب تلفن های هوشمند همراه با تکنولوژی شارژ سریع در اختیار کاربران قرار می گیرند تا از شارژ دستگاه در کمترین زمان ممکن اطمینان حاصل شود. در حال حاضر، چندین نمونه از این فناوری وجود دارد که از جمله آنها می توان به Qualcomm Quick Charge و OnePlus Dash Charge اشاره کرد. حالا نیز اطلاعاتی تازه از نسل جدید فناوری Super Charge هواوی منتشر شده است که آن را جلوتر از رقبا قرار می دهد.مطابق با جدیدترین گزارش ها، آداپتور برق جدید هواوی با شماره مدل HW-100400C00 گواهی 3C را دریافت کرده است. این آداپتور که “Yada Electronics” مسئولیت ساخت آن را بر عهده دارد، با خروجی 10 ولت / 4 آمپر در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. این یعنی حداکثر قدرت شارژ آداپتور جدید هواوی، 40 وات خواهد بود که این میزان در مقایسه با شارژرهای 22 وات برای سری هواوی P20 به مراتب بالاتر است.سال 2016، چینی های گوشی هوشمند آنر مجیک را با پشتیبانی از شارژ سریع 5 ولت / 8 آمپر معرفی کردند؛ محصولی که کاربران را قادر می ساخت موبایل خود را ظرف تنها 45 دقیقه شارژ کنند. این در حالی ست که نسل جدید فناوری Super Charge هواوی، موبایل را ظرف 30 دقیقه تا 90 درصد شارژ خواهد کرد. در مقایسه، به کمک نسخه 3.0 فناوری Quick Charge شرکت کوالکام، 30 دقیقه طول می کشد تا بتوان موبایل را تا 50 درصد شارژ کرد. در سوی دیگر، فناوری Dash Charge وان پلاس نیز در مدت 30 دقیقه، باتری را تا 60 درصد شارژ می کند.اگرچه هنوز نام محصولاتی که از این تکنولوژی پشتیبانی می کنند اعلام نشده است، ولی پیش بینی می کنیم گوشی های سری میت 20 نخستین نامزدها برای این تکنولوژی جدید باشند.منبع :Gizmochina

مطلب با عنوان سرعت نسل جدید فناوری Super Charge هواوی به شکل قابل توجهی افزایش می‌یابد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان سرعت نسل جدید فناوری Super Charge هواوی به شکل قابل توجهی افزایش می‌یابد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون