روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان یک وب‌سایت لهستانی قیمت گلکسی نوت 9 را فاش کرد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

یک وب‌سایت لهستانی قیمت گلکسی نوت 9 را فاش کرد

یک وب سایت لهستانی، تاریخ عرضه و قیمت گلکسی نوت 9 (Samsung Galaxy Note 9) را فاش کرد. پوستر منتشرشده از پرچمدار سامسونگ نیز طراحی قاب پشتی این گوشی را به تصویر می کشد. وب سایت لهستانی “Spidersweb” در گزارشی تازه می گوید یکی از کارمندان سامسونگ، زمان عرضه و قیمت گلکسی نوت 9 را در جلسه مربوط به این ...

نوشته یک وب سایت لهستانی قیمت گلکسی نوت 9 را فاش کرد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

یک وب سایت لهستانی، تاریخ عرضه و قیمت گلکسی نوت 9 (Samsung Galaxy Note 9) را فاش کرد. پوستر منتشرشده از پرچمدار سامسونگ نیز طراحی قاب پشتی این گوشی را به تصویر می کشد.وب سایت لهستانی “Spidersweb” در گزارشی تازه می گوید یکی از کارمندان سامسونگ، زمان عرضه و قیمت گلکسی نوت 9 را در جلسه مربوط به این تلفن هوشمند اعلام کرده است.مطابق با این ادعا، نسخه پایه گلکسی نوت 9 با 6 گیگابایت رم و 128 گیگابایت حافظه داخلی، با قیمت 4 هزار و 299 زلوتی لهستان (980 یورو / 1158 دلار) در این کشور به فروش خواهد رسید. در این صورت، نوت 9 همانند نسل قبلی قیمت گذاری خواهد شد. پیش فروش این پرچمدار از روز معرفی یعنی 9 آگوست (18 مرداد) آغاز می شود و کاربران می توانند از تاریخ 24 آگوست (2 شهریور) این محصول پرقدرت را خریداری کنند.یکی دیگر از فروشگاه های محلی نیز با اشاره به همین برچسب قیمت و زمان عرضه، اطلاعات منتشرشده توسط Spidersweb را تایید کرده است.در همین حال، پوستر گلکسی نوت 9 که از طریق شبکه اجتماعی فیسبوک به بیرون درز کرده است، طراحی این تلفن هوشمند را تایید می کند. سازندگان از دوربین دوگانه افق در بخش پشتی استفاده خواهند کرد، ولی اسکنر اثر انگشت برای سهولت در استفاده، به بخش پایینی منتقل شده است. این پوستر فاقد جزئیات فنی یا قابلیت های جدید گلکسی نوت 9 و قلم هوشمند اس پن است، ولی مطابق با شعار درج شده، به نظر می رسد باید خود را برای محصولی متفاوت و البته قدرتمند آماده کنیم.منابعGSMArenaگجت نیوز

مطلب با عنوان یک وب‌سایت لهستانی قیمت گلکسی نوت 9 را فاش کرد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان یک وب‌سایت لهستانی قیمت گلکسی نوت 9 را فاش کرد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون