روی خط خبر

  • موبایل
  • گجت نیوز
  • ویدیوی تبلیغاتی اکسپریا XZ2 پریمیوم روی قابلیت‌های منحصر‌به‌فرد دوربین تمرکز دارد

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ویدیوی تبلیغاتی اکسپریا XZ2 پریمیوم روی قابلیت‌های منحصر‌به‌فرد دوربین تمرکز دارد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ویدیوی تبلیغاتی اکسپریا XZ2 پریمیوم روی قابلیت‌های منحصر‌به‌فرد دوربین تمرکز دارد

ویدیوی تبلیغاتی اکسپریا XZ2 پریمیوم با تمرکز روی قابلیت های ویژه دوربین این گوشی منتشر شد. سونی می گوید Xperia XZ2 Premium بالاترین میزان حساسیت ISO در فیلم برداری دارد! شاید گوشی سونی اکسپریا ایکس زد 2 پریمیوم ارزان نباشد، ولی در آن می توان برخی قابلیت های ویژه را پیدا کرد. یکی از جالب ترین موارد، داشتن بالاترین میزان حساسیت ...

نوشته ویدیوی تبلیغاتی اکسپریا XZ2 پریمیوم روی قابلیت های منحصر به فرد دوربین تمرکز دارد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

ویدیوی تبلیغاتی اکسپریا XZ2 پریمیوم با تمرکز روی قابلیت های ویژه دوربین این گوشی منتشر شد. سونی می گوید Xperia XZ2 Premium بالاترین میزان حساسیت ISO در فیلم برداری دارد! شاید گوشی سونی اکسپریا ایکس زد 2 پریمیوم ارزان نباشد، ولی در آن می توان برخی قابلیت های ویژه را پیدا کرد. یکی از جالب ترین موارد، داشتن بالاترین میزان حساسیت ISO در فیلم برداری -مثل ISO12800- در میان تمام اسمارت فون های موجود در بازار است. از آنجایی که بسیاری از کاربران از این توانایی بی خبر هستند، سونی این ویدیوی تبلیغاتی را ساخته تا توجه علاقه مندان را به خود جلب کند. برای تصاویر ثابت، سیستم دوربین توانایی دستیابی به ISO51200 را دارد. سونی می گوید اکسپریا ایکس زد 2 پریمیوم «برای ثبت جزئیاتی فراتر از چیزی که انسان قادر به دیدن آن است، مهندسی شده» چرا که چشم انسان تنها می تواند ISO1600 را ببیند. لنزهای هفت قطعه ای بازطراحی شده با دیافراگم های بزرگ در بخش پشتی این پرچمدار، ثبت تصاویر و ویدیوهای واضح در محیط های بسیار کم نور را تضمین می کنند؛ چیزی که قطعا با استقبال کاربران رو به رو خواهد شد. دانلود ویدیومنبع :GSMArena

مطلب با عنوان ویدیوی تبلیغاتی اکسپریا XZ2 پریمیوم روی قابلیت‌های منحصر‌به‌فرد دوربین تمرکز دارد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ویدیوی تبلیغاتی اکسپریا XZ2 پریمیوم روی قابلیت‌های منحصر‌به‌فرد دوربین تمرکز دارد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون