روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اچ تی سی زمان عرضه گوشی مبتنی بر بلاک چین Exodus را اعلام کرد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اچ تی سی زمان عرضه گوشی مبتنی بر بلاک چین Exodus را اعلام کرد

کمپانی تایوانی اچ تی سی ضمن انتشار جزئیاتی تازه از گوشی مبتنی بر بلاک چین Exodus ، زمان عرضه تلفن هوشمند جدید خود را نیز اعلام کرد. نخستین بار، اواخر بهار بود که HTC از توسعه یک موبایل مبتنی بر بلاک چین خبر داد. مهندسان این کمپانی تایوانی با نگاه به آینده، قصد دارند محصولی ایمن ...

نوشته اچ تی سی زمان عرضه گوشی مبتنی بر بلاک چین Exodus را اعلام کرد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

کمپانی تایوانی اچ تی سی ضمن انتشار جزئیاتی تازه از گوشی مبتنی بر بلاک چین Exodus ، زمان عرضه تلفن هوشمند جدید خود را نیز اعلام کرد.نخستین بار، اواخر بهار بود که HTC از توسعه یک موبایل مبتنی بر بلاک چین خبر داد. مهندسان این کمپانی تایوانی با نگاه به آینده، قصد دارند محصولی ایمن و متفاوت را در اختیار کاربران قرار دهند. تا به امروز، بسیاری از جزئیات مربوط به این تلفن هوشمند در هاله ای از ابهام قرار داشتند، اما حالا اچ تی سی می گوید Exodus به عنوان «نخستین موبایل کیف پول سرد با امکان بازیابی کلید»، پاییز امسال در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. البته نباید این موبایل را با کیف پول Exodus اشتباه گرفت.همچنین بخوانید:اچ تی سی Exodus یک موبایل مبتنی بر بلاک چین خواهد بودمتاسفانه اطلاعات زیادی از این گوشی در دست نیست، اما مدیران اقدام به تاسیس وب سایتی کرده اند که بعد از ثبت نام می توان از آخرین اخبار پیرامون این پروژه مطلع شد.ذخیره اطلاعات رمزگذاری شده در حافظه دانلی گوشی مبتنی بر بلاک چین Exodusاز آنجایی که در توسعه محصول جدید اچ تی سی از فناوری بلاک چین استفاده شده است، برخی از ویژگی های منحصر به فرد آن را می توان از همین حالا پیش بینی کرد. اچ تی سی Exodus می تواند دارایی های و اطلاعات رمزگذاری شده شما را به جای شبکه ابری، روی حافظه داخلی دستگاه ذخیره کرده و کنترل کلیدهای خصوصی را امکان پذیر کند. در تصویر منتشرشده می توان برنامه های غیر متمرکز و فروشگاه اپلیکیشن را هم مشاهده کرد.در مورد اپلیکیشن ها صحبت کردیم، بد نیست اشاره کنیم که اچ تی سی با توسعه دهندگان بازی مشهور “Cryptokitties” نیز همکاری نزدیکی دارد. این بازی کاملا بر پایه فناوری بلاک چین توسعه پیدا کرده است و به شما اجازه می دهد گربه های کارتونی را پرورش داده یا جمع آوری و معامله کنید.در کنار یکدیگر، این دو کمپانی اپلیکیشنی را توسعه داده اند که به کنترل و ایمن نگه داشتن اطلاعات شما کمک خواهد کرد. مدیران می گویند این نرم افزار پیش از عرضه گوشی مبتنی بر بلاک چین Exodus و «بسیار زود» عرضه می شود و در اختیار تعدادی از محصولات این شرکت قرار خواهد گرفت. دارندگان +HTC U12 پیش از سایرین قادر به دریافت این برنامه هستند.منبع :GSMArena

برچسب ها:

مطلب با عنوان اچ تی سی زمان عرضه گوشی مبتنی بر بلاک چین Exodus را اعلام کرد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اچ تی سی زمان عرضه گوشی مبتنی بر بلاک چین Exodus را اعلام کرد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون