روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آیفون انعطاف پذیر با طراحی منحصر‌به‌فرد به دست کاربران می‌رسد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آیفون انعطاف پذیر با طراحی منحصر‌به‌فرد به دست کاربران می‌رسد

پتنت جدید اپل، مکانیسم مربوط به صفحه نمایشی را نشان می دهد که احتمالا در آیفون انعطاف پذیر به کار گرفته خواهد شد. اما کاربران چه زمانی می توانند در انتظار این محصول جدید باشند؟ به نظر می رسد اپل به جدیت روی توسعه آیپد یا آیفون انعطاف پذیر کار می کند. اخیرا نیز پتنتی جدید با عنوان «دستگاه های الکترونیکی ...

نوشته آیفون انعطاف پذیر با طراحی منحصر به فرد به دست کاربران می رسد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

پتنت جدید اپل، مکانیسم مربوط به صفحه نمایشی را نشان می دهد که احتمالا در آیفون انعطاف پذیر به کار گرفته خواهد شد. اما کاربران چه زمانی می توانند در انتظار این محصول جدید باشند؟به نظر می رسد اپل به جدیت روی توسعه آیپد یا آیفون انعطاف پذیر کار می کند. اخیرا نیز پتنتی جدید با عنوان «دستگاه های الکترونیکی با نمایشگرهای انعطاف پذیر» از طرف “USPTO” به اپل اعطا شده است که ما را بیش از پیش نسبت به این موضوع مشکوک می کند. این پتنت که نخستین بار در تاریخ 8 ژوئن 2016 ثبت شده است، به نمایشگری شفاف اشاره دارد که با استفاده از «تو رفتگی ها و شیارها» از بخش میانی خم می شود.هنگام خم شدن نمایشگر، بخشی در آن وجود دارد که در لایه نمایش نازک می شود. به منظور جلوگیری از این نازک شدن که باعث نابودی صفحه نمایش خواهد شد، این پتنت پر کردن این فضا در بخش میانی به کمک «مواد الاستومری، مایعات و مواد دیگر» را پیشنهاد می کند.مارس گذشته، تحلیل گر “Merrill Lynch” یعنی “Wamsi Mohan” در رابطه با عرضه آیفون منعطف در سال 2020 سخن گفت. علاوه بر این، اکتبر سال گذشته نیز گزارشی از کره جنوبی نشان می داد که اپل مسئولیت ساخت پنل های انعطاف پذیر اولد و مدارهای چاپی را با هدف عرضه آیفون منعطف در سال 2020، به ال جی واگذار کرده است. انتشار دو گزارش با یک زمان پیش بینی شده مشترک ما را امیدوار می کنند.گفته می شود آیفون آینده می تواند از فرم موبایلی به یک تبلت تبدیل شود. در ادامه، تصاویر پتنت جدید اپل ضمیمه شده اند.منبع :Phonearena

برچسب ها:

مطلب با عنوان آیفون انعطاف پذیر با طراحی منحصر‌به‌فرد به دست کاربران می‌رسد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آیفون انعطاف پذیر با طراحی منحصر‌به‌فرد به دست کاربران می‌رسد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون