روی خط خبر

موضوع: گجت و پوشیدنی ها منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ساعت سامسونگ گیر S4 احتمالا با نام گلکسی واچ عرضه خواهد شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ساعت سامسونگ گیر S4 احتمالا با نام گلکسی واچ عرضه خواهد شد

سامسونگ گیر اس 4 احتمالا دیگر همانند قبل نام گذاری نشده و ساعت هوشمند جدید این شرکت را با نام سامسونگ گلکسی واچ (Samsung Galaxy Watch) مشاهده خواهیم کرد. چند ماه پیش برای نخستین مرتبه اعلام شد سامسونگ به احتمال زیادی، ساعت های هوشمندش را نیز زیر چتر گلکسی آورده و آن ها را نیز همانند گوشی های ...

نوشته ساعت سامسونگ گیر S4 احتمالا با نام گلکسی واچ عرضه خواهد شد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

سامسونگ گیر اس 4 احتمالا دیگر همانند قبل نام گذاری نشده و ساعت هوشمند جدید این شرکت را با نام سامسونگ گلکسی واچ (Samsung Galaxy Watch) مشاهده خواهیم کرد.چند ماه پیش برای نخستین مرتبه اعلام شد سامسونگ به احتمال زیادی، ساعت های هوشمندش را نیز زیر چتر گلکسی آورده و آن ها را نیز همانند گوشی های هوشمند با نام گلکسی نام گذاری خواهد کرد. در حال حاضر، ساعت هوشمند آتی این شرکت با توجه به اسم مدل های سال های گذشته سامسونگ گیر اس 4 تلقی می شود، اما به احتمال زیاد این نام با سامسونگ گلکسی واچ تغییر پیدا خواهد کرد.سامسونگ به تازگی لوگوی Samsung Galaxy Watch را در کره جنوبی به ثبت رسانده و همچنین اسناد مربوط به آ ن را به دفتر مالکیت معنوی کره جنوبی ارسال کرده است. گفتنی است این شرکت دو نام سامسونگ گلکسی واچ و سامسونگ گلکسی فیت را پیشتر در دفتر مالکیت معنوی ایالات متحده آمریکا به ثبت رسانده بود.بر اساس اخبار، سامسونگ قید سیستم عامل تایزن را زده و در سامسونگ گیر S4 یا همان اولین سری سامسونگ گلکسی واچ از ویر او اس استفاده خواهد کرد، سیستم عاملی که مدت ها قبل توسط گوگل برای استفاده در گجت های پوشیدنی معرفی شد و خیلی زود توسط شرکت های زیادی مورد استقبال قرار گرفت. سامسونگ بعد از این که نتوانست در عرضه گوشی های هوشمند قدرت گرفته از سیستم عامل تایزن موفق عمل کند، به نظر تصمیم دارد قید استفاده از آن را در ساعت هوشمند خود نیز بزند.همچنین بخوانید:مقایسه ساعت سامسونگ گیر اس 4 با نسل چهارم اپل واچگفته می شود سامسونگ گیر S4 دارای باتری بزرگتری در مقایسه با قبل بوده و سبک طراحی آن کاملا به روز خواهد بود. یکی از قابلیت های فوق العاده ساعت که شایعات بر روی آن تاکید فراوانی دارند، توانایی اندازه گیری فشار خون است. انتظار داریم ساعت هوشمند جدید سامسونگ در نمایشگاه IFA 2018 به صورت رسمی رونمایی شود.منبع :sammobile

برچسب ها:

مطلب با عنوان ساعت سامسونگ گیر S4 احتمالا با نام گلکسی واچ عرضه خواهد شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ساعت سامسونگ گیر S4 احتمالا با نام گلکسی واچ عرضه خواهد شد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون