روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان پتنتی از قلم هوشمند ال جی مجهز به یک نمایشگر منعطف منتشر شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

پتنتی از قلم هوشمند ال جی مجهز به یک نمایشگر منعطف منتشر شد

پتنت هایی از قلم هوشمند ال جی به انتشار رسیده است که نشانگر یک قلم مجهز به نمایشگر رولی و عملکردی مشابه یک گوشی هوشمند کامل است. در یکی از جدیدترین نوآوری های عجیب جهان، ال جی پتنتی از یک قلم هوشمند را به ثبت رسانده است که می تواند حتی جای گوشی هوشمند شما را نیز بگیرید. ...

نوشته پتنتی از قلم هوشمند ال جی مجهز به یک نمایشگر منعطف منتشر شد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

پتنت هایی از قلم هوشمند ال جی به انتشار رسیده است که نشانگر یک قلم مجهز به نمایشگر رولی و عملکردی مشابه یک گوشی هوشمند کامل است.در یکی از جدیدترین نوآوری های عجیب جهان، ال جی پتنتی از یک قلم هوشمند را به ثبت رسانده است که می تواند حتی جای گوشی هوشمند شما را نیز بگیرید. بله درست شنیدید، قلم هوشمند ال جی حتی به یک نمایشگر نیز مجهز است. در ادامه می خواهیم نگاه نزدیک تری را به یکی از دستاوردهای احتمالی آینده غول کره ای بی اندازیم.کلیدی ترین قابلیت قلم هوشمند ال جی تجهیز آن به دو نمایشگر است. نمایشگر کوچک می تواند یک گزینه برای میانبر اپلیکیشن ها، نوتیفیکیشن ها و زمان باشد، در حالی که یک نمایشگر بزرگ تر از نوع انعطاف پذیر است. یک دکمه اختصاصی نیز در اینجا قرار دارد که مربوط به خاموش و روشن کردن صفحه نمایش است؛ پس شما می توانید هر زمانی که خواستید از آن به عنوان یک گوشی هوشمند معمولی نیز استفاده کنید. آن می تواند تمامی برنامه های معمولی را اجرا کرده و برای گشت و گذار در اینترنت و یا نوشتن استفاده شود. ما گمان می کنیم که این نمایشگر ال جی چیزی شبیه به تلویزیون 65 اینچی رولی این شرکت عمل می کند.اما جدا از نمایشگرها، خود قلم نیز از حسگرهای مختلفی بهره می برد که معمولا شاهد حضور آنها بر روی گوشی های هوشمند هستیم. ما در مورد حسگرهای ژیروسکوپ، قطب نمای الکترونیکی، مجاورتی، فشاری، دوربین و حتی حسگرهای ردیابی چشم صحبت می کنیم. البته در اینجا خبری از اسکنر اثر انگشت نیست و جای خودش را به یک میکروفون و بلندگوی رو گوشی داده است که می تواند قلم هوشمند ال جی را به یک گوشی کامل تبدیل کند.علاوه بر این، حق اختراع جدید شرکت ال جی به یک ویژگی جالب اشاره می کند که اجازه می دهد قلم با هر گوشی هوشمند یا تبلتی سازگار باشد. نوشتن بر روی هر سطحی که یک نمایشگر لمسی باشد، با این قلم ممکن خواهد بود. حال آنکه قلم هوشمند ال جی آیا به مرحله تولیدی می رسد یا خیر، موضوعی است که در آینده مشخص خواهد شد.منبع :gsmarena

برچسب ها:

مطلب با عنوان پتنتی از قلم هوشمند ال جی مجهز به یک نمایشگر منعطف منتشر شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان پتنتی از قلم هوشمند ال جی مجهز به یک نمایشگر منعطف منتشر شد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون