روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: فوت و فن
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان "سیم‌کارت هوشمند" شاتل موبایل وارد بازار تلفن ‌همراه کشور شد از وب سایت فوت و فن footofan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

"سیم‌کارت هوشمند" شاتل موبایل وارد بازار تلفن ‌همراه کشور شد

شبکه تلفن همراه شاتل موبایل، با پیاده سازی راهکاری جدید و نوآورانه و برای اولین بار در ایران، از «سیم کارت هوشمند» رونمایی کرد.

نوشته “سیم کارت هوشمند” شاتل موبایل وارد بازار تلفن همراه کشور شد اولین بار در مجله اینترنتی فوت و فن | Footofan.com. پدیدار شد.

شبکه تلفن همراه شاتل موبایل، با پیاده سازی راهکاری جدید و نوآورانه و برای اولین بار در ایران، از «سیم کارت هوشمند» رونمایی کرد.به گزارش روابط عمومی شاتل موبایل، سیم کارت هوشمند شاتل موبایل، با تحلیل مداوم و اتصال خودکار به بهترین شبکه و آنتن موجود در موقعیت جغرافیایی مشترک و با دارا بودن قابلیت آنتن دهی هوشمند، با کیفیت ترین پوشش سیگنال را در هر منطقه از کشور انتخاب می کند و بر این اساس، گسترده ترین و بهینه ترین پوشش شبکه های ۳G و۴G/LTE تلفن همراه را برای مشترکین سیم کارت های خود، فراهم می کند.براساس این گزارش و با پیاده سازی این فناوری نوآورانه، مشترکین شاتل موبایل در هر لحظه و براساس موقعیت جغرافیایی خود، به طور هوشمند به بهترین شبکه و قوی ترین آنتن موبایل در نزدیکی محل استقرار خود متصل می شوند و بهترین کیفیت و گسترده ترین پوشش فناوری های ۳G، ۳.۷۵G،۴G/LTE و ۴.۵G کشور را در هر منطقه تجربه خواهند کرد.متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر، انتخاب شماره و خرید سیم کارت های هوشمند شاتل با پوشش سراسری۳G و۴G و پیش شماره ۰۹۹۸ و کد یک، می توانند علاوه بر نمایندگان فروش شاتل موبایل در سراسر کشور، به وب سایت www.shatelmobile.ir مراجعه و یا از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ به صورت ۲۴ ساعته با کارشناسان فروش شاتل موبایل تماس بگیرند و فرآیند ثبت نام و تحویل سیم کارت را درب منزل خود انجام دهند.

برچسب ها:

مطلب با عنوان "سیم‌کارت هوشمند" شاتل موبایل وارد بازار تلفن ‌همراه کشور شد از وب سایت فوت و فن footofan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان "سیم‌کارت هوشمند" شاتل موبایل وارد بازار تلفن ‌همراه کشور شد از وب سایت فوت و فن با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فوت و فن footofan مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون