روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: فوت و فن
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان بسته اینترنت ویژه ایرانسل برای روز زن ارائه شد از وب سایت فوت و فن footofan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

بسته اینترنت ویژه ایرانسل برای روز زن ارائه شد

ایرانسل به مناسبت میلاد حضرت زهرا (س)، روز زن و روز مادر، بسته اینترنت همراه ویژه سه گیگابایتی با قیمت مقرون به صرفه ارائه کرد.

نوشته بسته اینترنت ویژه ایرانسل برای روز زن ارائه شد اولین بار در مجله اینترنتی فوت و فن | Footofan.com. پدیدار شد.

ایرانسل به مناسبت میلاد حضرت زهرا (س)، روز زن و روز مادر، بسته اینترنت همراه ویژه سه گیگابایتی با قیمت مقرون به صرفه ارائه کرد.به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این بسته با هدف گرامی داشت روز مادر، با شعار «مادر، معلم خوبی ها» ارائه شده و از بامداد ۲۶ بهمن ماه ۱۳۹۸ و همزمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن، با قیمت مقرون به صرفه ۹هزار تومان، در دسترس مشترکان اینترنت همراه ایرانسل قرار گرفته است.بسته ویژه روز زن، از طریق بخش پیشنهادها در «اپلیکیشن ایرانسل من» و یا شماره گیری کد دستوری #۵* در دسترس است و مشترکان ایرانسل صرف نظر از زمان فعال سازی، می توانند تا پایان روز ۲ اسفند از این بسته استفاده کنند.

برچسب ها:

مطلب با عنوان بسته اینترنت ویژه ایرانسل برای روز زن ارائه شد از وب سایت فوت و فن footofan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان بسته اینترنت ویژه ایرانسل برای روز زن ارائه شد از وب سایت فوت و فن با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فوت و فن footofan مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون