روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: فوت و فن
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان رونمایی از گوشی تاشوی جدید سامسونگ که آیفون را به چالش می‌کشد از وب سایت فوت و فن footofan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

رونمایی از گوشی تاشوی جدید سامسونگ که آیفون را به چالش می‌کشد

این گوشی که «Galaxy Z Flip» نام دارد در مراسم امروز در شهر سانفرانسیکوی آمریکا معرفی خواهد شد. رونمایی از این تلفن همراه جدید پیشتر در سال جاری به دلیل مشکلات تکنیکی به تاخیر افتاده بود.

نوشته رونمایی از گوشی تاشوی جدید سامسونگ که آیفون را به چالش می کشد اولین بار در مجله اینترنتی فوت و فن | Footofan.com. پدیدار شد.

شرکت الکترونیکی سامسونگ روز سه شنبه ۱۱ فوریه (۲۲ بهمن) از تازه ترین محصول خود که یک گوشی تاشو است رونمایی خواهد کرد.این گوشی که «Galaxy Z Flip» نام دارد در مراسم امروز در شهر سانفرانسیکوی آمریکا معرفی خواهد شد. رونمایی از این تلفن همراه جدید پیشتر در سال جاری به دلیل مشکلات تکنیکی به تاخیر افتاده بود.گوشی گلکسی Z Flip در نگاه اول شبیه یک موبایل معمولی به نظر می رسد اما صفحه نمایش تاشوی آن شبیه یک کتاب از وسط باز می شود. سامسونگ برای ساخت صفحه نمایش سری گوشی های تاشوی خود از یک لایه پلیمر جدید استفاده می کند تا قابلیت نرم بودن داشته باشند. فناوری به کار رفته در این گوشی ها بسیار گران است و برآورد می شود دست کم تا سال ۲۰۲۲ استفاده از آن ها فراگیر نشود.شرکت سامسونگ که مقر آن در کره جنوبی است انتظار دارد بتواند امسال ۵ میلیون عدد از با این گوشی جدید به رقابت با آیفون جدید کمپانی اپل بپردازد. بازار گوشی های تاشو محدود است و عدد پیش بینی شده برای فروش ۲ درصد کل فروش سامسونگ در سال گذشته است.انتظار می رود قیمت گوشی جدید از قیمت ۱.۹۸۰ دلاری گوشی تاشوی سری اول سامسونگ تحت نام Galaxy Fold ارزان تر باشد.در رویداد امروز سامسونگ همچنین از گوشی های گلکسی اس ۲۰، اس ۲۰ اولترا و اس ۲۰ پلاس رونمایی خواهد کرد.سامسونگ بزرگترین تولیدکننده تلفن همراه در جهان به شمار می رود و نزدیک به یک پنجم بازار جهانی این محصول را در اختیار دارد.

برچسب ها:

مطلب با عنوان رونمایی از گوشی تاشوی جدید سامسونگ که آیفون را به چالش می‌کشد از وب سایت فوت و فن footofan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان رونمایی از گوشی تاشوی جدید سامسونگ که آیفون را به چالش می‌کشد از وب سایت فوت و فن با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فوت و فن footofan مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون