روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: فوت و فن
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان عکاسی حرفه‌ای با کمک هوش مصنوعی پیشرفته در گوشی huawei y9s از وب سایت فوت و فن footofan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

عکاسی حرفه‌ای با کمک هوش مصنوعی پیشرفته در گوشی huawei y9s

هوآوی در گوشی میان رده جدید خود، هوش مصنوعی را به نحوی برای دوربین به کار گرفته که باعث بهبود استانداردهای خروجی در عکس برداری از سوژه ها و صحنه های مختلف شده است.

نوشته عکاسی حرفه ای با کمک هوش مصنوعی پیشرفته در گوشی Huawei Y9s اولین بار در مجله اینترنتی فوت و فن | Footofan.com. پدیدار شد.

هوآوی در گوشی میان رده جدید خود، هوش مصنوعی را به نحوی برای دوربین به کار گرفته که باعث بهبود استانداردهای خروجی در عکس برداری از سوژه ها و صحنه های مختلف شده است.گوشی های هوشمند با بهره گیری از سخت افزارهای سطح بالا و راهکارهای نرم افزاری مخصوص، به ابزارهایی جذاب برای ثبت تصاویر با کیفیت تبدیل شده اند. اما تعداد گزینه ها و تنظیمات پیچیده ممکن است مشکلاتی را هنگام ثبت تصاویر، برای کاربران ایجاد کند و باعث سردرگمی آن ها شود.در گوشی Huawei Y9s دوربین اصلی ۴۸ مگاپیکسلی، دوربین دوم ۸ مگاپیکسلی اولترا واید با زاویه دید ۱۲۰ درجه ای و سنسور ۲ مگاپیکسلی مخصوص تشخیص عمق میدان، امکان استفاده از هوش مصنوعی را دارند. هوش مصنوعی قدرتمندی که ثبت عکس های با کیفیت را در شرایط مختلف مهیا می کند و این امکان را می دهد که در کوتاه ترین زمان و با اعمال کم ترین میزان تنظیمات، خروجی قابل توجهی را شاهد باشیم.هوش مصنوعی Huawei Y9 می تواند ۲۲ دسته بندی مختلف و بیش از ۵۰۰ صحنه را شناسایی کند و پس از این مرحله، نوبت به اعمال مناسب ترین تنظیمات می رسد تا کاربر به بهترین شکل ممکن از دوربین گوشی خود استفاده کند.هوش مصنوعی تاثیر قابل توجهی روی عکس برداری در محیط هایی با نور محدود می گذارد و استفاده از قابلیت Night Mode باعث ثبت تصاویر باکیفیتی می شود. همچنین قابلیت کاهش نویز چند فریمی امکان ثبت عکس های واضح در شب یا نور محدود را فراهم می کند.دوره ای که دوربین های سلفی بخش قابل توجهی از نمای گوشی را می گرفتند، به پایان رسیده و در حال حاضر با محصولات مدرنی مانند Huawei Y9s و دوربین سلفی پاپ آپ، طرف هستیم که زیبایی دستگاه را چندین درجه ارتقا داده است. هوش مصنوعی موجود در این دوربین ۱۶ مگاپیکسلی، قابلیتی مانند AI Backlit Imaging را برای کاربران به ارمغان آورده تا وجود نور کافی در عکس های سلفی را تضمین کند. البته قابلیت هایی مانند افکت های استودیویی هم می توانند پرتره های جذاب با نورپردازی بی نقصی را ثبت کنند.هر دو دوربین پشتی و سلفی، از قابلیت Adaptive AI Beauty استفاده می کنند، تا در عین برجسته تر کردن زیبایی های چهره، مشکلات و نقص های احتمالی را کم رنگ کند تا در نهایت عکس نهایی مورد پسند کاربر باشد.هوآوی با قدمتی حدود ۳۰ سال تجربه و تخصص در صنعت ارتباطات، در بیش از ۱۷۰ کشور جهان حضور دارد و خدمات هوآوی توسط یک سوم از جمعیت جهان استفاده می شود.

مطلب با عنوان عکاسی حرفه‌ای با کمک هوش مصنوعی پیشرفته در گوشی huawei y9s از وب سایت فوت و فن footofan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان عکاسی حرفه‌ای با کمک هوش مصنوعی پیشرفته در گوشی huawei y9s از وب سایت فوت و فن با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فوت و فن footofan مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون