روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: فوت و فن
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان یک درصد از درآمد فروش شارژ سیم‌کارت‌های شاتل موبایل به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان اهدا می‌شود از وب سایت فوت و فن footofan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

یک درصد از درآمد فروش شارژ سیم‌کارت‌های شاتل موبایل به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان اهدا می‌شود

شاتل موبایل، اپراتور نسل جدید تلفن همراه، یک درصد از درآمد حاصل از فروش شارژ سیم کارت های خود را به مدت یک هفته و تا پایان روز سه شنبه ۱ بهمن ماه به سیل زدگان سیستان و بلوچستان اختصاص می دهد. به گزارش روابط عمومی شاتل موبایل، این اپراتور نسل جدید تلفن همراه، ضمن اظهار همدردی با حادثه […]

نوشته یک درصد از درآمد فروش شارژ سیم کارت های شاتل موبایل به سیل زدگان سیستان و بلوچستان اهدا می شود اولین بار در مجله اینترنتی فوت و فن | Footofan.com. پدیدار شد.

شاتل موبایل، اپراتور نسل جدید تلفن همراه، یک درصد از درآمد حاصل از فروش شارژ سیم کارت های خود را به مدت یک هفته و تا پایان روز سه شنبه ۱ بهمن ماه به سیل زدگان سیستان و بلوچستان اختصاص می دهد.به گزارش روابط عمومی شاتل موبایل، این اپراتور نسل جدید تلفن همراه، ضمن اظهار همدردی با حادثه دیدگان سیستان و بلوچستان اعلام کرد که در جهت انجام مسئولیت اجتماعی خود و کمک رسانی به این هموطنان عزیز، یک درصد از درآمد حاصل از فروش شارژ سیم کارت های خود را به مدت یک هفته از روز چهار شنبه ۲۵ دی ماه تا پایان روز سه شنبه ۱ بهمن ماه جهت تامین مایحتاج ضروری و از طریق سمن های مرتبط در اختیار سیل زدگان سیستان و بلوچستان قرار خواهد داد.بر این اساس، مبلغ مورد نظر بلافاصله پس از جمع آوری، از طریق سمن های فعال در امدادرسانی، در اختیار مردم مناطق آسیب دیده از سیل، از جمله میرجاوه، فنوج، کنارک، نیکشهر، قصر قند، دلگان، چابهار و روستاهای اطراف استان سیستان و بلوچستان قرار خواهد گرفت.

مطلب با عنوان یک درصد از درآمد فروش شارژ سیم‌کارت‌های شاتل موبایل به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان اهدا می‌شود از وب سایت فوت و فن footofan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان یک درصد از درآمد فروش شارژ سیم‌کارت‌های شاتل موبایل به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان اهدا می‌شود از وب سایت فوت و فن با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فوت و فن footofan مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون