روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: فوت و فن
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ایرانسل اینترنت همراه در سیستان و بلوچستان را رایگان کرد از وب سایت فوت و فن footofan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ایرانسل اینترنت همراه در سیستان و بلوچستان را رایگان کرد

ایرانسل که تماس های تلفنی سیل زدگان سیستان و بلوچستان را رایگان اعلام کرده بود، اینترنت مشترکان خود در این استان را نیز رایگان کرد.

نوشته ایرانسل اینترنت همراه در سیستان و بلوچستان را رایگان کرد اولین بار در مجله اینترنتی فوت و فن | Footofan.com. پدیدار شد.

ایرانسل که تماس های تلفنی سیل زدگان سیستان و بلوچستان را رایگان اعلام کرده بود، اینترنت مشترکان خود در این استان را نیز رایگان کرد.به گزارش روابط عمومی ایرانسل، در راستای عمل به مسؤولیت اجتماعی و تسهیل در برقراری ارتباط و همراهی با هموطنان سیل زده در استان سیستان و بلوچستان، علاوه بر مکالمه، اینترنت مشترکان ایرانسل در استان سیستان و بلوچستان نیز از ساعت ۶ صبح سه شنبه، ۲۴ دی ماه به مدت ۴۸ ساعت رایگان است.ایرانسل پیش از این اعلام کرده بود که از بامداد دوشنبه ۲۳ دی تا پایان روز چهارشنبه ۲۵ دی ماه در مناطق آسیب دیده از سیل، از جمله میرجاوه، فنوج، کنارک، نیکشهر، قصر قند، دلگان، چابهار و روستاها و جاده های اطراف استان سیستان و بلوچستان و همینطور مناطق سیل زده استان هرمزگان نظیر گابریک و سدیج از توابع جاسک، مکالمه درون شبکه مشترکان، رایگان است.با توجه به اعلام هشدار وقوع سیل، تیم فنی ایرانسل به عنوان بزرگترین اپراتور دیتای ایران، پیش از جاری شدن سیلاب، در مناطق آسیب دیده حضور یافته و با بررسی شرایط و رفع آسیب های احتمالی ناشی از سیل، بر حفظ پایداری شبکه و برقراری ارتباط در شرایط دشوار سیلاب، نظارت می کند. شبکه ایرانسل کماکان در تمامی مناطق کشور در حالت طبیعی و پایدار قرار دارد.

برچسب ها:

مطلب با عنوان ایرانسل اینترنت همراه در سیستان و بلوچستان را رایگان کرد از وب سایت فوت و فن footofan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ایرانسل اینترنت همراه در سیستان و بلوچستان را رایگان کرد از وب سایت فوت و فن با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فوت و فن footofan مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون