روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: فوت و فن
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آشنایی با دستگاه‌های تصفیه هوای سامسونگ از وب سایت فوت و فن footofan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آشنایی با دستگاه‌های تصفیه هوای سامسونگ

سال هایی که دانش آموز بودم و مدرسه می رفتم بارش برف با همه زحماتی که به وجود می آورد اما همیشه پیام آور شادی و خوشحالی ناشی از تعطیلی مدارس بود. برای همین خیلی از هم نسل های من هنوز هم با دیدن برف برق خوشحالی از چشمان شان بیرون می زند. چند سالی می شود که این ماجرا به گونه ای دیگر رقم می خورد. حالا فرزند من که امسال به کلاس اول ابتدایی رفته خیلی از روزها مدرسه اش تعطیلی می شود و در خانه می ماند اما نه بخاطر برف و شور و هیجان هایش که به واسطه هوای بسیار آلوده شهر.

نوشته آشنایی با دستگاه های تصفیه هوای سامسونگ اولین بار در مجله اینترنتی فوت و فن | Footofan.com. پدیدار شد.

نفس کشیدن زیر آسمان وارونهسال هایی که دانش آموز بودم و مدرسه می رفتم بارش برف با همه زحماتی که به وجود می آورد اما همیشه پیام آور شادی و خوشحالی ناشی از تعطیلی مدارس بود. برای همین خیلی از هم نسل های من هنوز هم با دیدن برف برق خوشحالی از چشمان شان بیرون می زند. چند سالی می شود که این ماجرا به گونه ای دیگر رقم می خورد. حالا فرزند من که امسال به کلاس اول ابتدایی رفته خیلی از روزها مدرسه اش تعطیلی می شود و در خانه می ماند اما نه بخاطر برف و شور و هیجان هایش که به واسطه هوای بسیار آلوده شهر.واقعیت این است که داستان آلودگی شهرها و تعطیلی مدارس و دانشگاه ها هر ساله در فصل پاییز و زمستان تکرار می شود و سال به سال هم شدت بیشتری پیدا می کند. با اینکه راهکارهای حل مشکل آلودگی شهرها خارج از توان فردی ماست و نیازمند همکاری های جمعی است اما خوشبختانه برای داشتن هوای پاک و سالم در خانه و اتاق مان راه حل های بسیار موثر و کارآمدی مثل دستگاه های تصفیه هوا وجود دارد. با بودن دستگاه های تصفیه هوا لااقل خیال مان راحت است که در چنین مواقعی اعضای خانواده مان هوای پاکی تنفس می کنند.پاییز سال گذشته که پدرم دچار مشکلات ریوی شد مدل G42 از دستگاه های تصفیه هوای سامسونگ را برای خانه شان خریدم و مشاهده اثرات فوق العاده آن باعث شد تا چندی پیش مدل G35 را برای آپارتمان نسبتا کوچکم بخرم.دو خانه و دو مدلهر دو مدل G42 و G35 از دستگاه های تصفیه هوای سامسونگ به سیستم فلیتر ۳ مرحله ای مجهز هستند که می تواند ۹۹ درصد از ذرات ریز و مضر هوای خانه را جذب کند. این دستگاه ها دارای حسگر گرد و غباری هستند که در هرلحظه کیفیت هوای خانه را اندازه گیری می کند و اطلاعات آن را از طریق نشانگر ۴ رنگ (به ترتیب از رنگ آبی تا قرمز) نمایش می دهد.یکی از نکات مهم در مورد دستگاه های تصفیه هوا قابلیت حمل و میزان صدای دستگاه است. در صورتی که مدلی با وزن پایین و صدایی کم انتخاب کنید می توانید به سادگی دستگاه را بین اتاق ها جابجا کنید و بدون اینکه سروصدای آن مزاحم خواب تان شود از قابلیت های تصفیه هوا در تمام ساعات شبانه روز بهره ببرید.دستگاه های تصفیه هوای G35و G42 به ترتیب حدود ۸ و ۹ کیلوگرم وزن دارند. میزان صدای این دستگاه ها ۴۵ و ۴۸ دسیبل است که فضایی ساکت و آرام را در اتاق شما حکمفرما می کند.هر دو مدل G42 و G35 دارای «حالت خودکار» هستند که به طور هوشمند میزان آلودگی را تشخیص می دهد و براساس شدت آن میزان توان دستگاه را تنظیم می کند. علاوه بر آن وضعیت مخصوصی به نام «حالت خواب» پیش بینی شده تا با قرار دادن دستگاه در این حالت بیش از پیش خواب آسوده تری را داشته باشید.مدل G42 تصفیه هوای سامسونگ قابلیت اتصال به اینترنت را دارد. در این مدل از طریق اپلیکیشن تلفن هوشمند خود می توانید دستگاه را از بیرون خانه یا دفتر کارتان کنترل کنید.برای افرادی که خانه یا محل کار بزرگتری دارند، سامسونگ مدل B90 از سری دستگاه های تصفیه هوای خود را طراحی و عرضه کرده است. این دستگاه از سیستم فیلتر ۵ مرحله ای بهره می برد. مدل B90 سامسونگ به یک فیلتر مخصوص به اسم «دکتر ویروس» مجهز است که تا ۹۹.۷ درصد ویروس ها و مواد حساسیت زای موجود در هوا را از بین می برد.با داشتن هر کدام از سه مدل G42، G35 یا B90 می توانید ضمن پیشگیری از بیماری های جدی، هوایی سالم و پاکیزه را به خانه و خانواده خود هدیه دهید.

برچسب ها:

مطلب با عنوان آشنایی با دستگاه‌های تصفیه هوای سامسونگ از وب سایت فوت و فن footofan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آشنایی با دستگاه‌های تصفیه هوای سامسونگ از وب سایت فوت و فن با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فوت و فن footofan مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون