روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: فوت و فن
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ایرانسل به کمک استقلال و پرسپولیس شتافت - مجله اینترنتی فوت و فن از وب سایت فوت و فن footofan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ایرانسل به کمک استقلال و پرسپولیس شتافت - مجله اینترنتی فوت و فن

ایرانسل در راستای کمک به جذب و حفظ مربیان و بازیکنان مدنظر باشگاه های بزرگ پرسپولیس و استقلال از آن ها حمایت مالی می کند.   به گزارش روابط عمومی ایرانسل، امروز ۲۱ خردادماه ۱۳۹۸  نشست هیأت مدیره ایرانسل برگزار شد و طی آن و  در راستای حمایت از ورزش کشور و جلسات برگزار شده در روزهای شنبه […]

نوشته ایرانسل به کمک استقلال و پرسپولیس شتافت اولین بار در مجله اینترنتی فوت و فن | Footofan.com. پدیدار شد.

ایرانسل در راستای کمک به جذب و حفظ مربیان و بازیکنان مدنظر باشگاه های بزرگ پرسپولیس و استقلال از آن ها حمایت مالی می کند. به گزارش روابط عمومی ایرانسل، امروز ۲۱ خردادماه ۱۳۹۸ نشست هیأت مدیره ایرانسل برگزار شد و طی آن و در راستای حمایت از ورزش کشور و جلسات برگزار شده در روزهای شنبه و یکشنبه ۱۸ و ۱۹ خردادماه ۱۳۹۸ توسط دکتر بیژن عباسی آرند مدیرعامل ایرانسل با مدیران عامل دو باشگاه پرطرفدار استقلال و پرسپولیس، با پرداخت مبالغ جداگانه به این دو باشگاه موافقت و این مبالغ به حساب آنان واریز شد.مدیران عامل دوباشگاه پرسپولیس و استقلال در جریان دو نشست برگزار شده، ضمن اشاره به نداشتن طلبی از ایرانسل از سوی باشگاه ها و پرداخت مازاد برتعهدات این اپراتور و با توجه به مشکلات دوباشگاه در روزهای آغاز فصل برای جذب و حفظ مربیان و بازیکنان مدنظرشان، برای بار دیگر درخواست کمک مالی مازاد بر تعهدات از سوی ایرانسل کرده بودند.این درحالی است که حمایت های مالی قبلی ایرانسل از باشگاه ها، بیش از مبالغ جمع آوری شده از طریق سامانه ۳۰۳۰ بوده است.ایرانسل همواره تلاش کرده است تا در کنار خانواده جوان، پویا و حمایتگر ورزش باشد؛ از این رو، در راستای کمک به جذب و حفظ مربیان و بازیکنان مدنظر باشگاه های بزرگ استقلال و پرسپولیس، مبالغ مدنظر به حساب باشگاه ها واریز شده است.حمایت ایرانسل از باشگاه های پرطرفدار پرسپولیس و استقلال، صرفاً جنبه تجاری نداشته و این همراهی را در راستای مسؤولیت های اجتماعی و ملی خود می داند.امید است هواداران پرشور باشگاه های پر افتخار استقلال و پرسپولیس مطابق قبل، به ترتیب با ارسال عدد ۴ و ۶ به سامانه هواداری ۳۰۳۰ برای هرچه بهتر شدن جایگاه باشگاه ها، از تیم محبوب خود، حمایت های لازم را به عمل آورند.

برچسب ها:

مطلب با عنوان ایرانسل به کمک استقلال و پرسپولیس شتافت - مجله اینترنتی فوت و فن از وب سایت فوت و فن footofan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ایرانسل به کمک استقلال و پرسپولیس شتافت - مجله اینترنتی فوت و فن از وب سایت فوت و فن با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فوت و فن footofan مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون