روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: فوت و فن
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان لپ‌تاپ جدید HP دو صفحه نمایش دارد - مجله اینترنتی فوت و فن از وب سایت فوت و فن footofan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

لپ‌تاپ جدید HP دو صفحه نمایش دارد - مجله اینترنتی فوت و فن

شرکت HP از لپ تاپ جدیدی با نام Omen X 2S رونمایی کرد که به شکل خاص برای عاشقان بازی های کامپیوتری طراحی و ساخته شده است؛ این لپ تاپ دو صفحه نمایش مجزا دارد. در این لپ تاپ جدید یک صفحه نمایش ۱۵ اینچ و یک صفحه نمایش ۶ اینچی طراحی شده که در قسمت بالای کیبورد قرار […]

نوشته لپ تاپ جدید HP دو صفحه نمایش دارد اولین بار در مجله اینترنتی فوت و فن | Footofan.com. پدیدار شد.

شرکت HP از لپ تاپ جدیدی با نام Omen X 2S رونمایی کرد که به شکل خاص برای عاشقان بازی های کامپیوتری طراحی و ساخته شده است؛ این لپ تاپ دو صفحه نمایش مجزا دارد.در این لپ تاپ جدید یک صفحه نمایش ۱۵ اینچ و یک صفحه نمایش ۶ اینچی طراحی شده که در قسمت بالای کیبورد قرار گرفته است. این ویژگی به افراد این امکان را می دهد که همزمان با بازی، به وب گردی و تماشای فیلم و یا شنیدن موسیقی بپردازند.افرادی که به طراحی کامپیوتری نیز می پردازند، می تواند محصول نهایی را روی مانیتور اصلی مشاهده کرده و بخش طراحی و تنظیمات رو صفحه نمایش دیگر ببینند.در بخش پردازنده ها Omen X 2S دارای یک پردازشگر هشت هسته ای نسل نهم از نوع Intel Core i9 است و کارت گرافیکی Nvidia GeForce RTX 2080 Max-Q وظیفه پردازش تصویر در این محصول جدید HP را بر عهده دارد. این کارت گرافیکی جدید امکان پردازش فوق العاده سریع تصاویر را دارد و همین امر Omen X 2S را به یکی از بهترین محصولات برای طراحان و عاشقان بازی های کامیپوتری بدل کرده است.علیرغم این کارایی های قابل توجه، لپ تاپ جدید HP طراحی بسیار زیبایی دارد و ضخامت آن تنها ۲۲ میلی متر است. سیستم خنک کننده پیشرفته این لپ تاپ می تواند به خوبی وظیفه خنک کردن و پایین نگاه داشتن درجه حرارت دستگاه، هنگام بازی، طراحی و یا وب گردی را انجام دهد.

مطلب با عنوان لپ‌تاپ جدید HP دو صفحه نمایش دارد - مجله اینترنتی فوت و فن از وب سایت فوت و فن footofan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان لپ‌تاپ جدید HP دو صفحه نمایش دارد - مجله اینترنتی فوت و فن از وب سایت فوت و فن با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فوت و فن footofan مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون